Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Celjski ŠK

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
CELJSKI ŠAHOVSKI KLUB Razlagova 1, 3000 Celje 2001 celjska 1920
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- jojozorko@gmail.com www.celjskisah.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Razlagova 1, Celje PO-PE: 17-21 56675160 196 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bajraktarevič Arslan II 1850
2 Bašič Boris 1500
3 Bavcon Lana 1538
4 Bavcon Luka 1500
5 Beravs Polonca 1588
6 Bernard Jure 1500
7 Bevc Peter 1477
8 Blagojevič Cvijetin 1606 1476
9 Bombek Miha I 1991 1852 1741 1995
10 Brecelj Benjamin II 1500
11 Brilej Jaka MK 2177 2040 2027 2252
12 Brilej Drago 1318 1242 1529
13 Budiša Kovačič Luka 1525
14 Burekovič Adel 1627
15 Ceglar Robert MK 2123
16 Ceraj Jernej 1500
17 Čanji Patrik 1500
18 Čede Jani 1500
19 Červan Urša w3 1519 1835
20 Čižmek Mitja 1500
21 Čmer Janez 1500
22 Čop Gal 1500
23 Čujež Vid 1495
24 Delič Nikola 1500
25 Dimitrijevič Djordje 1500
26 Djakovič Milan 1500
27 Djordjevič Andjelija-Lara 1500
28 Djurkovič Maks 2112 2096 2041 1000
29 Djurkovič Višeslav II 1000
30 Dolenc Jakob 1500
31 Doler Leon 1505
32 Domitrovič Borut 1579
33 Draksler Jure 1500
34 Drama Tilen II 1305 1402 1222 1830
35 Drofenik Anja wI 1500
36 Drofenik Lovro 1545
37 Drofenik Klara 1766
38 Drofenik Vito 1526
39 Duškov Filip 1500
40 Dvoršek Matej 1505
41 Fendre Tomaž 1610
42 Fenrih Boris IV 1520
43 Furlan Marjan II 1500
44 Gaberšek Mitja IV 1650
45 Gaberšek Gal 1642
46 Genjac Hidajet II 1880
47 Geršak Denis IV 1578
48 Glavač Rožle 1279
49 Gobec Filip 1317
50 Gorišek Mark 1500
51 Gračnar Luka 1487
52 Gradišek Bor III 1228 1421 1057 1652
53 Grm Stanislav 1500
54 Grubelnik Nuša 1500
55 Grubelnik Hana wIV 1500
56 Guštin Gal 1566
57 Gutenberger Rok 1017
58 Habjan Gal 1500
59 Hasičič Miralem 1675 1829
60 Hercog Nuša wM 1959 1891 1901 2170
61 Hodžič Dževod IV 1500
62 Hostnik Boštjan IV 1630
63 Hrastnik Ivan II 1850
64 Hrastnik Jasmina 1500
65 Humski Lana 1501
66 Intihar Marulc Ana 1500
67 Jager Viktor II 1850
68 Jagodič Timotej 1500
69 Jamnikar Anton III 1500
70 Jazbec Mladen 1000
71 Jelenko Peter III 1700
72 Jezovšek Branko 1569
73 Jug Sebastjan 1500
74 Jurkovnik Mitja IV 1654
75 Kač Domen 1500
76 Kadilnik Filip 1311
77 Kalamiza Vid 1490
78 Kampošek Darja w3 1600
79 Karič Amir III 1800
80 Kasagič Žiga 1500
81 Klemen Luka 1500
82 Klenovšek Žiga 1500
83 Kotnik Filip IV 1030 1661
84 Krajnc Rudi 1000
85 Krajnc Z. Eva 1513
86 Kralj Nika wI 1770 1647 1590 2019
87 Krljanovič Goran 1500
88 Krumpačnik Domen IM 2320 2297 2398 2413
89 Kubale Alojz III 1871 1882
90 Kukovič Rok 1537
91 Kukovič Žanil 1626
92 Kunej Tamara 1500
93 Kuzman Gal 1472
94 Kužner Eva 1500
95 Kužner Miha 1500
96 Lajlar Anže 1500
97 Lajlar Gal Luka 1500
98 Lasič Luka FM 2085 2117 2194 2230
99 Les Lanai 1359
100 Lesjak Milan MK 2101 2035 2109
101 Lesjak Jakob 1500
102 Lesjak Martin 1500
103 Leskovšek Uroš 1500
104 Leuštek Milan 1500
105 Ljubijankič Kerim 1500
106 Lojen Mitja 1730
107 Lubej Jaka 1500
108 Mavčič Dušan I 1943
109 Metličar Lojze III 1700
110 Mihevc Luka 1500
111 Mikac Matjaž IM 2393 2414 2404
112 Minič Luka 1500
113 Mitič Igor 1519
114 Narat Marko 1565
115 Nareks Damijan IV 1506
116 Nareks Matic I 1979 1764 1634 2130
117 Novak Nina 1500
118 Novak Rok 1829
119 Novak Ksenija wFM 2056 2013 2095
120 Opalič David III 1716 1674 1988
121 Ornik Alojz III 1500
122 Ovčjak Rok 1201
123 Par Ivo 1500
124 Parežnik Blaž 1500
125 Pavlovič Aleksander 1500
126 Pešec Franc MK 2094 2085 2082 2175
127 Petauer Zala wIV 1396 1355 1750
128 Petauer Ana Marija wIV 1508 1303 1865
129 Petauer Eva wI 1864 1655 1681 2019
130 Petauer Janez III 1868 1639 1777 2003
131 Petauer Jože III 1700
132 Petecin Sara 1500
133 Pintar Stanka 1500
134 Pintar Metka 1500
135 Pirš Bojan 1500
136 Pirš Jurij II 1500
137 Plevnik David III 1500
138 Podgrajšek Matija 1501
139 Požek Neja 1500
140 Predič Tomaž 1503
141 Presinger Nik 1500
142 Prislan Tine MK 2033 2155
143 Pritržnik Jon 1500
144 Pritržnik Maj IV 1347 1357 1299 1882
145 Pungartnik R. Sven 1500
146 Radišek Nik 1049 1177 1627
147 Ratej Jožef Konrad III 1700
148 Redhepi Fitim 1630
149 Repnik Maj 1500
150 Repnik Jona 1500
151 Rezar Jure 1500
152 Ribežl Bojan 1500
153 Rogič Davor GM 2492 2361 2586 2504
154 Rojec Anton I 1981
155 Rožmanec Pia wI 1547 1514 1434 1913
156 Savič Srdjan 1500
157 Seljak Lovro 1537
158 Seničar Martin 1500
159 Skale Gal 1500
160 Skamen Vid 1595
161 Skamen Urh 1500
162 Slapnik Izidor 1463
163 Slomšek Zoran MK 2142
164 Srebočan Čebela Gašper 1500
165 Subotič Tomaž II 1850
166 Šeško Avgustin 1500
167 Šibli Liam 1545
168 Šket Jaka IV 1600
169 Šoster Iztok 1546
170 Špacapan Matevž 1500
171 Špegelj Anže 1549
172 Štampe Jakob 1063
173 Štern Urban II 1782 1421 1984
174 Štor Mihael IV 1500
175 Štucl Božo FM 2220 2264 2220 2311
176 Tajnšek Branko 1500
177 Talič Nedim IV 1500
178 Tkalec Karolina wI 1840
179 Tome Jakob 1383 1439 1796
180 Tome Martin 1500
181 Trafela Blaž 1500
182 Turk Karli MK 2059
183 Vombek Luka 1500
184 Vombek Suzana wI 1863
185 Vombek Zala 1500
186 Vovk Dani IV 1500
187 Vrbek Tej 1032
188 Vuk Gregor 1846
189 Zorko Zala wII 1747
190 Zorko Jože MK 2100 2095 2092 2152
191 Zorko Zoja wII 1793 1998
192 Zorko Bojana wI 1871
193 Zukič Ermin 1533
194 Želj Luka 1344
195 Želj Lan III 1102 1134 1045 1693
196 Žvižej Žiga 1315 1218 1278 1813