Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Fram

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram 2012 mariborska 1932
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- boris.framski@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram SRE 17-22, PET 18-22 82499276 239 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačko Maša wIV 1500
2 Ačko Tamara 1500
3 Adam Miroslav I 2106 1977 1970
4 Badrov Gal 1645
5 Bajlec Maruša 1500
6 Bedenik Vlado 1500
7 Bedenik Matej 1500
8 Bedenik Danica 1500
9 Bergauer Mojca 1500
10 Bergauer Andrej III 1700
11 Berglez Barbara 1500
12 Berglez Tilen IV 1500
13 Berglez Janez 1586
14 Berglez Sašo 1575
15 Berglez Andreja 1513
16 Bezenšek Rihard III 1500
17 Bezjak Zvonko III 1770 1632 1703
18 Bjelan Nenad 1566 1684
19 Bojc Lena wIV 1500
20 Bojc Daša wMK 1636 1953
21 Bojc Ivo III 1500
22 Božič Jure 1000
23 Božnik Adam 1500
24 Božnik Marko 1500
25 Bračko Franc II 1850
26 Brdnik Tomaž 1500
27 Brezner Franci III 1678
28 Brglez Blaž 1599
29 Burulič Martin 1500
30 Cehtl Klemen IV 1581
31 Cvetko Lea 1500
32 Cvirn Rajko ml. 1530
33 Cvirn Rajko III 1549 1505 1616
34 Čolič Tami 1728 1642 1621 1714
35 Damijan Gregor 1500
36 Detela Jernej IV 1546
37 Domadenik Matjaž 1500
38 Domadenik Stanislav 1500
39 Drobne Deja 1500
40 Duh Borovnik Neja 1500
41 Emin Melita 1500
42 Filipič Dina wIV 1500
43 Fišer Romana 1500
44 Fišer Petra w3 1721
45 Fišer Robert IV 1528
46 Flucher Christian IV 1500
47 Fras Maja 1500
48 Fric Klemen IV 1500
49 Fuchs Teja 1500
50 Gabrijan Arnej 1074 1500
51 Gabrijan Timotej II 1602 1663 1597 2127
52 Gačnik Glorija 1500
53 Galič Milan III 1700
54 Gassenburger Nejc 1496
55 Geissler Leo 1554
56 Geissler Neo 1631
57 Gojkovič Vito 1082 1737
58 Grafenauer Božo II 1836
59 Grafenauer Zdravko II 1850
60 Grafenauer Ludvik II 1850
61 Grafenauer Matej II 1829
62 Grindl Danijel III 1691 1704 1694
63 Gunšek Alfred II 1675 1692 1655 1677
64 Herič Daša 1500
65 Hevir Vladimir I 1988 1886 1952 2034
66 Hojnik Albin II 1801
67 Hojnik Dejan 1500
68 Hojnik Zoran 1500
69 Hojnik Jernej IV 1500
70 Hojnik Aljaž 1583
71 Hojnik Manja 1500
72 Hojnik Lea 1500
73 Iršič Jure 1500
74 Iršič Jaka 1565
75 Ivanuša Bogomir MK 2097 2147 2047
76 Janžič Barbara 1500
77 Javnik Tadej 1500
78 Ježovnik Rok IV 1659
79 Ježovnik Jana w3 1556
80 Ježovnik Mojca wII 1322 1596
81 Ježovnik Eva w3 1195 1775
82 Jurič Milan II 1546 1573 1463
83 Jurij Jure 1500
84 Jus Marko 1501
85 Keček Žanino 1500
86 Kidrič Denis 1500
87 Klauž Matevž IV 1524
88 Klavž Tanja w3 1617
89 Klavž Miran III 1680
90 Klavž Anton 1500
91 Klavž Matic 1000
92 Klavž Zala 1000
93 Klemenčič Marko 1500
94 Klemenčič B. Tara 1500
95 Klinc Tomaž 1500
96 Kocman Miran MK 2150
97 Kodrič Mihael 1500
98 Kokol Sašo 1500
99 Kolar Branko I 1758 1913 1986 1997
100 Kolar Nikita Chanel 1500
101 Kolmanič Tomaž II 1670 1913
102 Koren Dominik 1543
103 Korže Danilo I 1978 1922 1930 2047
104 Kosič Branko II 1808 1829 1821
105 Kostanjevec Tomaž MK 2116 1993
106 Kovač Žan 1500
107 Kovačevič Nik 1500
108 Krajnc Branko 1500
109 Kralj Maja wIV 1620
110 Kralj Sabina ml. 1500
111 Krček Jaka IV 1500
112 Kresnik Davor 1500
113 Krhlanko Timotej 1808
114 Krlej Uroš III 1652
115 Krope Filip 1000
116 Kubale Marko II 1944 2026 1945 2075
117 Kukovec Darko II 1632 1921 1853 1866
118 Lebar Milan 1525
119 Leben Danijel IV 1500
120 Ledinek Matic 1500
121 Ledinek Matevž IV 1600
122 Leskovar Niko 1528
123 Libman Karin wIV 1500
124 Lipovšek Miran 1925 1914 1000
125 Luketič Liljana 1500
126 Marčič Uroš 1614
127 Maver Nataša wIV 1546
128 Maver Uroš 1500
129 Mehle Dejan IV 1500
130 Mejal Sara 1500
131 Mejal Davorin I 1989 1899
132 Mejal Jože II 1974 1925 1880
133 Mejal Gorazd 1502
134 Mejal Primož IV 1526
135 Meklav Mihael 1500
136 Mernik Martin 1500
137 Mernik Simon 1500
138 Mesič Zijad 1500
139 Mesič Aldin 1500
140 Mir Mojca 1500
141 Mitrovič Boris MK 1964 2044 2150 2089
142 Mohorič Marjeta 1500
143 Mom Drago IV 1500
144 Mom Rado 1521
145 Mom Manja 1500
146 Mom Robert 1500
147 Murko Urban IV 1662
148 Novak Ratko MK 2114 2222 2124 2335
149 Novak Jože MK 2102
150 Ogorevc Filip 1574
151 Ogorevc Jakob IV 1366 1764
152 Orešnik Rajko 1000
153 Orlovič Franc 1500
154 Paveo Denis 1500
155 Perkovič Boris I 2002
156 Pernek Luka David IV 1611
157 Pirkmajer Tai 1508
158 Plajh Gaja 1500
159 Plajh Jaša 1500
160 Plajnšek Mateja w3 1500
161 Planinc Jan II 1956
162 Plešivčnik Mojca 1513
163 Pliberšek Matjaž III 1700
164 Podbojec Prelog Aleš III 1742
165 Podbojec Prelog Klemen IV 1510
166 Podgoršek Peter 1500
167 Podgoršek Aleš IV 1500
168 Polenčič Žiga 1490
169 Polenčič Urban 1486
170 Potočnik Anja 1500
171 Požar Iva wIV 1500
172 Predikaka Lea 1510
173 Pristavnik Jože II 1850
174 Pristavnik Jani II 1850
175 Pušnik Metka wIV 1500
176 Rajšp Tjaša w3 1598
177 Rajšp Samo 1500
178 Rebernak Duška 1000
179 Repnik Jože III 1700
180 Repnik Tamara 1610
181 Rudl Miha III 1676
182 Rudl Rok 1537
183 Satler Marko 1500
184 Sever Alen II 1770
185 Slana Mirko I 1986 1949
186 Sonički Dolores 1500
187 Soršak Matej 1500
188 Stavbar Urban 1500
189 Stres Maša 1500
190 Stres Nejc IV 1581
191 Šardi Darko I 1850 1937 1947 2080
192 Šegovič Goran 2301 2289 2249 2424
193 Šešum Anja 1500
194 Šetar Bogomir 1425 1518 1708
195 Šetar Sandra 1500
196 Šivic Jernej MK 2091 2073
197 Škerget Ivan 1500
198 Šket Janez I 1998
199 Šlamberger Marko IV 1631
200 Šlamberger Boštjan IV 1559
201 Šlamberger Jernej III 1592
202 Šlamberger Davorin 1500
203 Šlamberger Natalija wIV 1500
204 Šoba Jaša 1511
205 Špendl Matjaž 1500
206 Špendl Tine 1500
207 Štern Jernej 1513
208 Štern Aljaž 1674
209 Tičar Tjaša wIV 1500
210 Tomše Edi 1500
211 Toplišek Maj III 1184 1278 1795
212 Toplišek Nejc 1500
213 Toplišek Peter 1500
214 Toplišek Mojca 1500
215 Tučič Robert IV 1624
216 Tušek Alen 1763
217 Ule Iva 1500
218 Unuk Tonja 1446 1571
219 Unuk Domen 1500
220 Uranjek Mojca w3 1574
221 Vake Marko 1500
222 Velec Miha III 1676
223 Velec Jože I 1946 1864 2030
224 Vidovič Luka 1500
225 Vihar Jure III 1731
226 Vihar Romana 1500
227 Vihar Franc 1500
228 Vrecl Mirko IV 1614
229 Vrečko Kristjan 1536
230 Vukmirovič Dušan I 2096 2063 2156 2210
231 Zadnik Luka 1500
232 Zamolo Aja 1500
233 Zamolo Borut 1500
234 Zamolo Nina 1500
235 Zelenik Matija 1609
236 Željko Janez II 1787 1703 1757
237 Žgalin Matjaž IV 1500
238 Žgalin Miro II 1769
239 Žgalin Tjaša 1500