Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Posočje

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO POSOČJE Rutarjeva 5, 5220 TOLMIN 2015 primorska 1945
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahtolmin@gmail.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Rutarjeva 5, Tolmin po predhodnem dogovoru 41861370 100 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bašelj Kristjan 1516
2 Bašič Ante 1500
3 Bašič Danko I 2000
4 Beletič Danijel FM 2341 2427 2420 2441
5 Benčik Tina 1518
6 Biti Ana wFM 2021 2000 1871 1998
7 Biti Ozren IM 2366 2340 2334 2394
8 Bizjak Radovan I 1998
9 Bokan Tomaž 1500
10 Čopi Gašper 1721
11 Čujec Gašper 1500
12 Farina Tilen 1523
13 Feltrin Kris II 1731 1739 1746 1965
14 Fon Blaž 1500
15 Fortunat Denis 1500
16 Furlan Gorazd 1000
17 Gaberšček Domen III 1841
18 Gabršček Dani 1625
19 Grkovič Borut 1500
20 Gruden Peter III 1500
21 Gruden Marija wII 1500
22 Gruden Franc I 1996
23 Hozjan Aleš IV 1505
24 Hozjan Erik II 1962 1965 2070
25 Hozjan Niko 1519
26 Hozjan Vincenc I 2000
27 Hrast Regina 1500
28 Hvala Erin wIV 1522
29 Hvala Dolenc Ines 1500
30 Kavčič Tim 1547
31 Kavčič Primož 1601
32 Kofol Lari 1500
33 Kragelj Radovan 1500
34 Krivec Jure 1500
35 Kutin Simona wFM 2015 2001 1946
36 Leban Matej II 1893 1941
37 Leban Rok 1790
38 Leban Blaž 1500
39 Leban Marta Marija 1500
40 Likar Tilen 1603
41 Luznik Radoš 1549
42 Makuc Ivan I 1995
43 Marušič Nika 1505
44 Matijašič Branko II 1850
45 Matovski Marko 1000
46 Mišigoj Matevž 1500
47 Močnik Luka 1530
48 Močnik Jaka 1539
49 Močnik Špela 1500
50 Mrak Andrej 1500
51 Mrak Jakob 1530
52 Nedimovič Ljubiša MK 2219 2137 2190 2265
53 Novak Matic III 1827
54 Oblak Gaj 1500
55 Obleščak Ljubo 1500
56 Obleščak Albin II 1903
57 Pavlovič Enej 1500
58 Pavšič Andrej III 1882 1767
59 Perše Vladimir 1500
60 Poberaj Jakob 1601
61 Podgornik Gregor II 1880
62 Podlesnik Bogdan IM 2346 2309 2364 2315
63 Racič Slavko 1500
64 Rakušček Jan 1526
65 Rejc Vladimir MK 2117 2150
66 Rozman Edo MK 2151 2167
67 Rutar Vid 1513
68 Rutar Tadej 1658
69 Rutar Aleš 1834
70 Rutar David I 2000
71 Sedlak Nikola GM 2572 2596 2626 2561
72 Sedlak Nikola 1500
73 Stamenkovič Niko 1000
74 Stamenkovič Niko 1502
75 Škoberne Jure GM 2567 2566 2524 2573
76 Škoberne Dijana wI 1779
77 Škoberne Nejc III 1466
78 Škoberne Renato MK 2102 2144
79 Špalir Jernej FM 2423 2384 2267 2431
80 Šturm Uroš 1539
81 Testen Boštjan 1500
82 Tonkli Miroslav 1500
83 Uršič Rok 1549
84 Uršič Anja w3 1650
85 Uršič Jakob I 1892 1916
86 Uršič Mojca w3 1647 1760
87 Uršič Jožef III 1562
88 Uršič Mateja wM 1978 2007 2077
89 Valentinčič Andrej IV 1526
90 Valentinčič Miha 1529
91 Vandersmissen Mathieu I 2083 2189
92 Varga Miran II 1924
93 Vasiljevič Jan II 1606 1548 1971
94 Vasiljevič Lada 1500
95 Vukušič Dražen 1500
96 Vukušič Lan 1500
97 Winkler Silvo II 1663 1809
98 Zelinšček Anže 1510
99 Zlatanovič Srdjan 1691 1651 1568 1840
100 Zlatanovič Marcus II 1626 1530 1412 1848