Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Kočevje

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO KOČEVJE Trg zbora odposlancev 30, 1330 KOČEVJE 2018 dolenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-kocevje.si http://www.sah-kocevje.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Trg zbora odposlancev 30 PO-PE: 15.00-22.00 37372637 167 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačimovič Sergej II 1983 1762 1697 2169
2 Ačimovič Vasja I 2119 1961 1904 2232
3 Ačimovič Dejan I 1918 1834 1795 2033
4 Aljaž Gašper III 1739
5 Aljaž Barbara wII 1806
6 Aljaž Katarina wII 1672
7 Andoljšek Rok II 1874
8 Arh Gal III 1599
9 Avžlahar Žiga IV 1500
10 Bajc Tjaša 1500
11 Bajo Timotej IV 1096 1665
12 Bajo Igor MK 1833 1961 1944 2093
13 Bajo Tin I 1949 1929 1821 2125
14 Bajo Goran II 1850
15 Ban Mateja wII 1500
16 Ban Aleš IV 1602
17 Belič Vid IV 1500
18 Bizjak Jan 1500
19 Božič Maša 1500
20 Burnič Dorian IV 1500
21 Car Miha IV 1042 1686
22 Ciglič Matjaž III 1500
23 Cimer Štefan MK 2012 2150
24 Cokan Tomaž III 1556 1368 1714
25 Colnar Valentina w3 1500
26 Cvitan Ena 2182 2013 1939 2034
27 Čihačev Bojan 2124 2034 2079
28 Čosič Matej IV 1500
29 Čuk Mirko I 1946 1923
30 Delač Timotej 1500
31 Delač Patricija w3 1502
32 Devjak Nejc 1500
33 Djuričič Domen I 1875 1836 2075
34 Djuričič Sara w3 1500
35 Dujo Luka IV 1556
36 Dujo Miha IV 1539
37 Dulmin Mitja I 1966
38 Ferko Aljaž III 1730
39 Frančiškovič Borka wIM 2259 2258 2230 2163
40 Gašparac Gregor I 2113 2099 1877 2220
41 Golja Tinkara 1385
42 Gornik Franc I 2000
43 Gornik Zemljak Miha 1500
44 Grabovac Rajko II 1827 1882 1786 1985
45 Gregorčič Patrik IV 1500
46 Gregoršanec Nuša 1500
47 Gričar Kim wIV 1500
48 Grišin Lia w3 1125 1506 1097 1598
49 Hočevar Aljaž 1500
50 Horvat Tina 1500
51 Hribar Luka Nikola 1528
52 Hribljan Mark III 1806
53 Hribljan Nik III 1792
54 Ilc Rok IV 1500
55 Ilc Miha IV 1500
56 Ivetič Sašo I 2019 1875 1972 2026
57 Jalovec Igor II 1408 1407 1369 2013
58 Janša Andrej I 2006 2007 2051 2041
59 Ješelnik Rok IV 1584
60 Jonovič Tea wIV 1500
61 Jonovič Tara 1500
62 Jurkovič Hrvoje IM 2405 2338
63 Karničnik Rudolf 1000
64 Knavs Peter II 1200 1135 1163 1862
65 Knavs Ana w3 1059 1540
66 Kojek Zala wII 1495 1471 1401 1843
67 Kolarič Špela wFM 2114 2015 2028 2179
68 Kolarič Robert II 1661
69 Korošec Lara wI 1812
70 Korošec Silvo III 1700
71 Kovač Vid 1500
72 Kovač Alojz I 1878 1874 1956
73 Krizmanić Maj IV 1094 1632
74 Krže Nina wII 1635
75 Kump Alej III 1085 1712
76 Kump Alex 1516
77 Kurtalj Drea w3 1528
78 Kuzma Martin IV 1685
79 Lavrič Tinkara w3 1221 1079 1653
80 Levstik Taja 1044 1648
81 Ličen Urška wIV 1500
82 Ličen Vid 1500
83 Ličen Jure 1500
84 Lindič Kranjc Selma w3 1500
85 Lisac Lev Gregor III 1024 1739
86 Lunder Žan IV 1500
87 Luteršmit Lana 1503
88 Lužar David IV 1500
89 Malnar Apolonija wIV 1523
90 Malnar Aleš II 1936 1846
91 Malnar Toni I 2058 2016 2074
92 Marentič Tim IV 1500
93 Marinč Matej 1500
94 Marinč Damir MK 1895 1966 2022 2027
95 Marinč Anja w3 1655
96 Maršič Črt 1500
97 Mestek Igor MK 2087 2211 2136 2250
98 Metelko Janja w3 1535
99 Miklič Jernej IV 1500
100 Miklič Franc I 1954
101 Mlekuž Matjaž III 1606
102 Movern Teja 1500
103 Naglič Tibor 1500
104 Nahtigal Aljaž IV 1500
105 Nedimovič Jelena 1500
106 Novak Rok 1577
107 Novak Vid 1500
108 Novak Ajda wII 1126 1541
109 Ofak Marko MK 2029 2122
110 Orel Manca w3 1500
111 Osterman Janez IV 1542
112 Pajnič Kim w3 1500
113 Pajnič Nik IV 1586
114 Petkovič Ana Marija wII 1407 1291 1362 1924
115 Piršič Marko II 2016 1998
116 Podkoritnik Stanko MK 2026 1924 2037 2083
117 Podkoritnik Andrej III 1685
118 Poje Jakob IV 1500
119 Poje Monika 1500
120 Polajnar Lev III 1140 1662
121 Potisek Marko IV 1660
122 Potisk Vid IV 1500
123 Poznič Žiga IV 1500
124 Purgar Ivona wFM 2192 2107 2123 2151
125 Puškar Rok IV 1504
126 Puž Jernej III 1084 1011 1626
127 Rački Sandra wIV 1500
128 Radič Predrag 1574
129 Rajšel Alen IV 1683
130 Ravnikar Tadej III 1582
131 Repar Domen III 1118 1046 1649
132 Robida Grega IV 1500
133 Robida Gašper IV 1500
134 Robida Eva 1343
135 Slapšak Jan IV 1592
136 Stevanič David FM 2309 2078 1976 2271
137 Stevanič Uroš IV 1500
138 Suljanovič Tina wIV 1500
139 Šarič Mia w3 1531
140 Šertelj Nuša Nisa 1117 1735
141 Šertelj Kiani Nia w3 1432 1092 1737
142 Škodnik Urška wIV 1500
143 Škotnik Jure IV 1516
144 Škotnik Robert IV 1628
145 Šneler Enej 1523
146 Špelko Aljaž IV 1500
147 Šušteršič Petra 1500
148 Tomac Tilen 1656
149 Tomašič Tine III 1424 1413 1861
150 Tomec Anže IV 1617
151 Trdan Katja wIV 1500
152 Trdin Gregor IV 1723
153 Turk Aljaž IV 1822
154 Turk Patrik IV 1500
155 Turkovič Sergeja wIV 1500
156 Umičevič Timon IV 1527
157 Ushenina Anna IM 2431 2424 2439 2460
158 Vesel Gal IV 1538
159 Vesel Mark I 1995 2102 2052 2185
160 Volf Žiga MK 2223 2231 2167 2227
161 Volf Franc IV 1655 1671 1873
162 Vučko Maja wI 1843 1837 1885 2046
163 Zahirović Benjamin 1500
164 Žagar Gašper IV 1500
165 Žansky Nik IV 1500
166 Žganjar Franc III 1518
167 Žganjar Iva 1500