Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Gorenjka Lesce

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORENJKA LESCE ALPSKA CESTA 58, 4248 LESCE 2026 gorenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- ga.nota@siol.net -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Alpska 58, Lesce SR 17-19, SO 10 -12 47337443 100 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ankerst Mihael FM 2370 2271
2 Avsenik Aleš III 1566
3 Bartolič Miha II 1807
4 Bernard Zvone II 1678
5 Blažič Pia 1500
6 Bratovič Blaž FM 2333 2360 2295 2378
7 Cosma Ioan IM 2394 2391 2385 2461
8 Čebavs Gašper II 1622
9 Čebavs Miha IV 1525
10 Černe Aljoša 1500
11 Debeljak Denis 1500
12 Dobravec Blaž II 1433 1782
13 Dolenc Vid IV 1626
14 Frlež Patricija wII 1719
15 Furst Luka 1770
16 Gašperšič Gregor 1569
17 Gašperšič Žiga 1500
18 Gornik Janja wII 1743
19 Gregorc Anže 1156 1692
20 Hirci Domen 1507
21 Hodžič Aljoša IV 1624
22 Illijin Nebojša IM 2328
23 Jan Miha 1593
24 Jan Domen II 1675
25 Jensterle Maj 1543
26 Jicman Ligia wIM 2070 2060 2067 2181
27 Kecič Stevan MK 2209 2229
28 Kelbl Jakob 1500
29 Kemperle Jože II 1629
30 Knavs Branko II 1633
31 Kolar Anže 1541
32 Končar Urška 1603
33 Končnik Anton III 1764
34 Kržišnik Jure II 1884 1960
35 Langerholz Maj 1601
36 Lanjšček Miha IV 1415 1849
37 Lasnik Tevž 1569
38 Maier Andraž 1574
39 Mali Miha I 1554 1895
40 Mali Slavko MK 2120 2015
41 Marolt Klemen IV 1619
42 Marušič Nada 1955 1000
43 Matko Ognjen 1483
44 Mavsar Milan 1375 1389
45 Mencinger Vojko IM 2332 2259 2351 2361
46 Mencinger Lea w3 1557
47 Mikec Matic II 1458 1801
48 Mlekuž Juš 1500
49 Mrak Anja 1500
50 Mrak Gašper IV 1707
51 Nevednichy Vladislav GM 2522 2524 2468 2500
52 Niccolini Aljoša 1500
53 Novak Simona wM 1690 1618 1525 1812
54 Olarasu Gabriela wGM 2256 2263
55 Onič Ivan III 1670
56 Pavlin Damijan 2038 1999 1837 1034
57 Pergar Jožef III 1700
58 Petek Francka wM 1944 1811 1785 1908
59 Petek Primož MK 2063 2012 2053 2126
60 Petek Pavel MK 2100 2143
61 Petek Klemen 1625
62 Petek Peter MK 2060 2026 2052
63 Petrovič Nejc I 1930 1934
64 Petrovič Janez III 1754
65 Pintar Nace 1538
66 Pobegajlo Vid 1542
67 Pohar Jana w3 1664
68 Pohar Jurij III 1639
69 Prešern Gal Jakob 1537
70 Prešern Nejc 1500
71 Primšar Blaž 1500
72 Rauh Jernej 1500
73 Robič Žiga III 1094 1746
74 Sitar Žiga II 1815
75 Sitar Matic IV 1600
76 Sodja Anton 1500
77 Soklič Žare 1500
78 Stergar Avbelj Matic 1500
79 Strajnar Blaž 1508
80 Šegula Anton 1000
81 Šinkovec Peter II 1777
82 Škantar Nejc 1500
83 Škantar Nejc 1493
84 Šorl Simon I 1784 1850
85 Šoštarič Finžgar Matija 1500
86 Špendal Barbara wMK 1901 1890 1946
87 Špiler Sergej 1465
88 Šturm Eva 1500
89 Toplišek Tilen III 1714
90 Topolovec Tin 1500
91 Truta Srečko FM 2119 2194 2199
92 Ulamec Luka 1537
93 Van Bakel Bjorn 1500
94 Vidali Jože II 1455 1542 1567
95 Vnučec Matej 1545
96 Vurnik Urša 1521
97 Zaimovič Edo III 1700
98 Zupan Peter IV 1576
99 Žerovec Adam 1574
100 Žitnik Marjan II 1797