Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Domžale TAJFUN

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO DOMŽALE TAJFUN Kopališka 4, 1230 DOMŽALE 2027 ljubljanska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-domzale.si https://sah-domzale.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kopališka 4, 1230 Domžale po potrebi 88417620 141 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Avramović Maša 1000
2 Ažman Kristijan III 1552
3 Beganovič Samira 1500
4 Bizjak Janez II 1798 1751 1735 1645
5 Blažinčič Ivan II 1601 1854
6 Bobnar Žiga III 1619
7 Borštar Dušan I 1746 1865 1740 1884
8 Bratko Ivan MK 2132 2115 2128
9 Bregant Boris II 1720 1677
10 Brezar Hana 1425
11 Breznik Andrej 1500
12 Breznik Natalija 1500
13 Brunšek Iztok I 2124 2032
14 Capuder Martin II 1855
15 Centa Vid 1618
16 Centa Jakob 1550
17 Cerar Tinkara 1500
18 Cerar Matjaž II 1692
19 Cizelj Franci I 2000
20 Čarman Žan IV 1603
21 Černe Peter III 1398 1409 1383 1564
22 Čokan Mirko I 1728 1732 1772
23 Čuk Oskar 1500
24 Dacar Lea 1500
25 Dolinar Damjan I 2000
26 Dovč Jože 1500
27 Dovč Žiga 1582
28 Erdani Luka IV 1552
29 Faganel Roman III 1589 1749
30 Faganel Kaja w3 1457 1453 1451 1906
31 Filip Tjaša 1500
32 Filip Matej MK 2135 2194
33 Firat Burak GM 2470 2531 2359 2444
34 Galle Leopold MK 1981 2191
35 Golob Katarina wIV 1500
36 Gregorin Jaka 1511
37 Gril Uroš III 1347 1356 1556
38 Grošelj Petra wFM 1924 2038 2024
39 Grošelj Boštjan II 1871
40 Grošelj Jerneja w3 1141 1092 1580
41 Grošelj David 1500
42 Grošelj Kaja wII 1477 1285 1783
43 Hiti Tim 1406 1292 1775
44 Hiti Erik II 1519 1309 1914
45 Hribar Leon IV 1500
46 Ivačič Vladimir M 2224 2176 2127 2172
47 Jemec Viktor II 1850
48 Jerina Anton I 1929 1899 1920
49 Juhant Resnik Maša wI 1601
50 Juvan Gal IV 1390 1806
51 Karnar Marjan MK 2135 2199 2089 2173
52 Klander Aleš II 1728 1683
53 Klander Dejan II 1745
54 Klemenc Polona wIV 1513
55 Kobetič Nika w3 1680
56 Kokalj Erik 1500
57 Kolenko Lovro 1500
58 Koritnik Jože III 1700
59 Kosanović Dušan 1496
60 Kosanovič Aleksander 1287 1157 1766
61 Košak Klemen III 1651 1348 1833
62 Košir Franci MK 1858 1889 1980
63 Košir Pavla wM 1782 1927 1720 1750
64 Kvas Aljaž 1500
65 Lamut Uroš IV 1587
66 Lavrač Eva Marija wII 1640
67 Lavrič Domen III 1629
68 Lipovšek Žiga 1534
69 Mali Borut 1514
70 Marn Anže II 1729
71 Mazi Majda wMK 1955
72 Merše Tanja wIV 1550
73 Mikuš Maša 1500
74 Milenkovič Mladen IM 2312 2332 2303 2362
75 Močilnikar Luka 1500
76 Močilnikar Jakob 1500
77 Mošnik Sara 1506
78 Mošnik Anže 1534
79 Nadj Aleksander I 2130 2014
80 Nadvešnik Vilma wM 1868 1884 1909
81 Nadvešnik Maja wI 1741 1941
82 Narobe Rok 1500
83 Nastran Janez I 1955
84 Olenik Čampa Rudi II 1997 1731 1650 2072
85 Orehek Špela wFM 2052 2002 1984 2122
86 Osolin Bogdan MK 1976 2080 1949 2072
87 Osolin Bojan MK 2101 2120 2058 2117
88 Osolin Žiga II 1761
89 Osovnikar Manca 1500
90 Ozimek Manca 1500
91 Pavli Luka 1610
92 Pavlič Luka I 1950
93 Pavlič Nika wI 1770
94 Pergar Luka 1500
95 Pestotnik Lan 1619
96 Plaskan Jure MK 2211 2187 2172 2331
97 Pogačar Tjaša wI 1695
98 Pugelj Jaka 1500
99 Radkovič Matej 1591
100 Rebernik Boštjan MK 2091 2139
101 Rebolj Žiga L. 1500
102 Rogale Marjan III 1982 2031
103 Rovtar Lucija wII 1723
104 Rovtar Tadej III 1652
105 Sever Kristjan 1632
106 Skok Jože MK 1975 2016 1994 2177
107 Skok Stane III 1854
108 Skok Matic 1618
109 Slapar Iztok I 2000
110 Stanojevič Branko IM 2189 2260 2202 2315
111 Stopar Anže 1500
112 Straže Matija III 1616 1496 1940
113 Straže Jurij IV 1286 1306 1740
114 Šemrl Maja wII 1685
115 Šemrl Marjan M 2111 2087 2130
116 Šere Jakob 1509
117 Šmon Andraž I 1941
118 Špehar Anej 1500
119 Šprajc Jakob 1600
120 Štrajhar Jože 1500
121 Šuštar Janez Pavel 1500
122 Šušteršič Nika 1500
123 Tibaut Amadej 1517
124 Turek Matjaž 1500
125 Turek Ajda Stina w3 1615
126 Turek Bor Lucijan I 1786
127 Turek Lan Timotej I 2024 2008 2123
128 Učakar Žan IV 1566
129 Ules Matic 1500
130 Uštar Nika 1500
131 Uštar Jure II 1177 1087 1733
132 Vavtar David 1500
133 Volčanšek Maks 1066 1566
134 Volčanšek Robert MK 1855 1922 1937 2039
135 Volf Nastja 1526
136 Vugrinec Viktorija 1445
137 Zabret Rok II 1625
138 Zabret Samo III 1664
139 Zajc Samo IV 1588
140 Zalar Maj 1500
141 Zupanc Franc II 1927 1821