Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Nova Gorica

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica 2028 primorska 1961
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahklubng@gmail.com http://www.sah-novagorica.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica ČE 16.00-22, PE 16.00-20 18308112 173 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Aralica Timotej Ulrih 1602
2 Ašanin Zvest III 1471 1627
3 Ašanin Svarun III 1705
4 Bandelj Amadej 1506
5 Banevec Jernej II 1675 1862
6 Batič Lan IV 1287 1232 1796
7 Berlot Tian 1555
8 Bitežnik Lan 1606
9 Bjelovuk Marko 1693
10 Bratina Marjan I 1934
11 Brecelj Jasna 1588
12 Brecelj Jaro Ivan 1565
13 Budihna Kristjan MK 2083 2075 2102 2156
14 Buljič Kemal II 1961
15 Buljič Semir III 1702
16 Čadež David 1525
17 Čefarin Drago 1558
18 Černe Zala 1500
19 Černe Nicole Yvett wI 1476 1826
20 Černe Anja w3 1566 1856
21 Džamastagič Elvis III 1585 1502 1949
22 Erdelič Čedo 1450 1566
23 Faganel Marko III 1700
24 Feltrin Alen 1500
25 Figar Rok IV 1280 1279 1691
26 Furlan Aleš MK 1966 2041
27 Gabršček Nejc III 1114 1084 1627
28 Gašparin Jan IV 1629
29 Gorjup Žan 1579
30 Gratton Damjan II 1702 1594 1779
31 Gregorič Andraž II 1825 1509 1645 2138
32 Gregorič Anika wI 1332 1322 1825
33 Gregorič Ema 1556
34 Grilanc Luna 1333
35 Grosar Gari I 1882 1849 1877 2038
36 Grosar Jaša IV 1500
37 Grosar Aljoša IM 2399 2429
38 Grosar Kiti wIM 2078 2072 2081 2203
39 Harej Bor II 1703
40 Herega Nejc II 2000 1642 1676 2135
41 Herega Boštjan III 1407 1458 1631
42 Hvala Matija 1500
43 Ipavec Jože I 2003
44 Ipavec Jure 1500
45 Janez Uršič 1500
46 Janežič Andrej 1638
47 Japič Diego IV 1612
48 Japič Sabina wII 1277 1469 1751
49 Jarc Jakob II 1698 1749 1763 1939
50 Jerič Tanja wIV 1584
51 Jug Tina wI 1502 1789
52 Karer Gregor MK 2172 2151
53 Kavčič Bor II 1625 1281 1796
54 Kavčič Beatriz 1000
55 Kavčič Adrian 1474
56 Klaut Nuša 1506
57 Kobal Saša IV 2059 1768 1781 2089
58 Kofol Marko 1546
59 Kogoj Boris II 1828 1853 1760 1923
60 Kogoj Neža wIV 1628
61 Kogoj Tina w3 1732
62 Kogoj Mojca w3 1666
63 Kolbl Slavko III 1575
64 Kolbl Teja wII 1679 1898
65 Kolenc Rajmund 1338 1577
66 Kolšek Meta wII 1295 1301 1194 1763
67 Kolšek Jan III 1587 1562 1547 1848
68 Komel Dragutin MK 1750
69 Korče Nejc 1539
70 Kožlin Jaka 1640
71 Kragelj Anton II 1859
72 Kragelj Marjan I 1968
73 Krapše Štefan 1500
74 Krivec Miran II 1791
75 Lapajne Melink Jakob 1247 1652
76 Leban Andrej III 1688
77 Likar Benjamin 1027 1041 1661
78 Likar Sandra wII 1731
79 Lilič Budimir 1000
80 Lisjak Matic 1453
81 Lončar Jovan II 1799
82 Lovišček Matjaž MK 2021 1989 2015 2051
83 Lužnik Robba Jaka 1156 1202 1755
84 Makorič Blaž 1826
85 Makovec Matej I 2004
86 Malečkar Slavko IV 1679 1701
87 Marcina Mija 1655
88 Markočič Špela w3 1741 1644 2014
89 Markočič Tine MK 2011 1972 1890 2166
90 Martinuč Jani IV 1137 1266 1825
91 Mavrič Karin 1000
92 Mavrič Jakob 1056
93 Medvešček Jernej II 1825
94 Medvešček Jerica w3 1669
95 Merlak Rok 1040 1585
96 Merljak Vid 1500
97 Mervič Žan 1555
98 Mervič Aneja w3 1577
99 Mihelj Edvard Danijel II 1690 1713 1893
100 Miletič Dean FM 2283 2286 2326 2295
101 Milost Beno 1525
102 Mitić Andrija 1089
103 Mitič Tomo II 1850
104 Mitovski Borce 1620 1593
105 Mizzon Luka 1500
106 Morenčič Mathias 1500
107 Mozetič Maja w3 1777
108 Mozetič Nejc 1500
109 Mufič Goran IM 2206 2281 2298 2396
110 Nardin Flavij I 1774 1784 1845
111 Nardin Mitja 1245 1584
112 Ninin Anej III 1645 1829
113 Nusdorfer Vili II 1773
114 Obid Marko IV 1715
115 Okanovič Vehidin III 1580 1753
116 Pahor Miloš MK 2051 2050 1980
117 Pahor Kristjan III 1722
118 Pahor Žiga II 1831 1976
119 Pečnik Primož II 1739 1755 1934
120 Pegan Filip 1574
121 Pegan Maja 1508
122 Pelengič Čedo 1574
123 Perat Žan 1581
124 Pertovt Črt 1050
125 Petrovčič Cvetko II 1587 1650
126 Petrovič Marko II 1865 1907 1940 2001
127 Petrovič Jovan II 1850
128 Pirc Vasja II 1793
129 Pompe Iris Gita 1000
130 Prinčič Veronika 1514
131 Pulec Lea wI 1752 1682
132 Rajko Nej 1010
133 Rusjan Miran MK 2259 2182 2172 2261
134 Saksida Matija 1676
135 Sedina Elena IM 2290 2260 2264 2412
136 Sirk Jaša 1476
137 Skrt Matija 1255 1225 1706
138 Smareglia Emanuel 1431
139 Srebrnič Vojko MK 2167 2033 2123 2207
140 Srebrnič Marko FM 2370 2303 2322 2383
141 Stepančič Nejc 1018
142 Stepančič Aleks III 1806
143 Šavli Gregor 1500
144 Šfiligoj Tamara 1000
145 Škarabot Nik 1603
146 Škrinjar Matic MK 2098 2074 2095 2203
147 Štefančič Janez I 2000
148 Šuligoj Nejc III 1343 1350 1407 1671
149 Šulin Arlena wIV 1501
150 Tesič Boris 1370
151 Tomadoni Peter IV 1458 1443 1762
152 Trojar Jože II 1879 1725
153 Trojar Dan 1520
154 Velišček Iza w3 1562 1705
155 Vetrih Jože II 1778
156 Vezjak Irenej 1303
157 Vezjak Pavla 1500
158 Vičič Alan 1000
159 Vičič Mark II 1660 1461 1495 2007
160 Vičič Špelca 1408
161 Vnuk Jon 1500
162 Vodopivec Vladimir I 1985 1864 2011
163 Vodopivec Tina w3 1675
164 Vodopivec Boris 1455 1794
165 Vrabec Samo 1554
166 Vrtovec Tinkara 1510
167 Zahirovič Haris MK 2040 2067
168 Zamar Kodelja Jurij MK 2282 2145 1947 2325
169 Završnik Barbara w3 1745
170 Zavrtanik Lenart III 1684 1823
171 Zavrtanik Uroš II 1762 1735 1882
172 Zucchiati Anton I 1924
173 Živkovič Jan II 1652