Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Ptuj

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO PTUJ DRAVSKA ULICA 18, 2250 PTUJ 2033 mariborska 1935
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahakademija@hotmail.com http://www.sah-drustvo-ptuj.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Dravska 18/I TO,PE 18-22 84086483 153 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alič Aljaž 1089
2 Beliavsky Alexander GM 2519 2631 2598
3 Belšak Aljaž IV 1797
4 Belšak Blaž 1580
5 Belšak Žan MK 2172 2107 2188 2134
6 Benkič Janez I 1949
7 Beranič Alisa 1000
8 Bezjak Goran II 1887
9 Bezjak Samo I 2000
10 Bohak Janko MK 1916 1846 1942 2029
11 Bole Val 1240
12 Bombek Janez 1500
13 Bratušek Sabina wII 1592
14 Brglez Andreja wM 2150
15 Brglez Rado FM 2315 2294
16 Bricelj Čelan Oskar IV 1565
17 Brumen Tomas 1616
18 Burović Rijad 2429 2374 2362 1000
19 Butolen Nejc 1291 1254 1843
20 Butolen Anton I 1927
21 Carli Lara wMK 1680 1655 1841
22 Cestnik Leon I 2000
23 Crnjakovič Tom 1234 1054
24 Cvitan Ognjen GM 2489 2568 2582 2568
25 Czebe Attila GM 2385 2419 2531 2428
26 Črešnik Matija IV 1456 1626
27 Doleček Jure 1232 1273
28 Dominko Darko II 1808 1849 1840 1996
29 Eržen Miran 1500
30 Feguš Maks I 2000
31 Fijan Milan II 1978 1813
32 Golc Mateja 1569
33 Hazabent Dušan 1500
34 Hercog Mira wI 1716
35 Horvat Konrad II 1850
36 Horvath Julia wIM 2125 2138 2206
37 Iljaž Igor I 1667 1900 2018
38 Ivanchuk Vassily GM 2686 2710 2686 2779
39 Ivaniševič Ivan GM 2618 2620 2617 2658
40 Ivić Velimir 1000
41 Jabločnik Drejc IV 1505
42 Jagarinec Jože 1500
43 Janžekovič Alja w3 1531 1525 1562 1876
44 Janžekovič Filip III 1635
45 Janžekovič Klemen I 2009 1869 2090
46 Jerebic Miha 1500
47 Jerebic Benjamin 1500
48 Karo Franc III 1700
49 Kaučič Miha 1000
50 Kaučič Bor 1165
51 Kavčič Bor 1000
52 Klajderič Dušan II 1850
53 Klajderič David II 1744
54 Kneževič Milan I 1955
55 Kolarič Luka IV 1539
56 Kolarič Ivan 1500
57 Kolarič Anka w3 1293 1536
58 Kolarič Milan III 1505
59 Kopušar Ivan III 1700
60 Korošec Marko III 1700
61 Korošec Rok 1514
62 Kos Jernej 1244 1277 1698
63 Kostadinovski Predrag 1500
64 Kovačec Klemen III 1476 1410 1818
65 Kovačec Martin IV 1609
66 Kovačec Tilen III 1072 1372 1009 1705
67 Krajnc Ivan III 1789
68 Kralj Tomaž II 1807
69 Kryvoruchko Yuriy GM 2669 2617 2697 2597
70 Kukovec Mihael 1102 1353 1399
71 Kuzubov Yuriy GM 2636 2575 2662 1500
72 Kužner Ciril II 1696 1742 1604 1776
73 Levanič Anej 1016 1496 1200 1558
74 Ličina Miloš I 1961 1890
75 Ličina Tomaž II 1684 1757
76 Ličina Vrabič Anita wIM 2008 2080 2034
77 Majcenovič Dušan II 1850
78 Majcenovič Martin MK 1837 1812 1864 1956
79 Maksimenko Andrei GM 2462 2468 2522 2500
80 Marič Katarina wMK 1928 1881 1939
81 Medik Eva 1005
82 Mihalič Robert II 1825
83 Mihalič Miroslav II 1861
84 Milošič Urh 1188 1299
85 Mlinarič Denis 1483
86 Molnar Žan 1500
87 Murko David MK 2160 1964 1897 2188
88 Murko Tadej IV 1466 1542 1435 1891
89 Napast Viktor MK 2061 2078 2112
90 Orešek Branko II 1849 1951
91 Orešek Rebeka 1500
92 Pavalec Nino 1627
93 Pičerko Franc 1500
94 Pišek Bor 1464
95 Plajnšek Matjaž MK 2067
96 Plenča Jadranko IM 2469 2464 2390 2631
97 Podkrajšek Janez M 2225 2225
98 Podkrižnik Aleksander II 1669 1760
99 Polajžer Danilo IM 2204 2224 2160 2290
100 Polajžer Vlasta wII 1289 1666
101 Polajžer Larisa 1500
102 Pongrac Franjo None
103 Potočnik Iza 1000
104 Prelog Mirko I 1487 1498 1828
105 Prelog Saša MK 2131
106 Premužič Tomaž 1578
107 Prigl Primož 1509
108 Rajković Dušan 2258 2411 2329 2330
109 Rakič Marija 2319 2263 2272 2349
110 Razlag Silva wII 1723
111 Ristić Nenad GM 2379 2263 2306 2406
112 Rižnar Helena wM 2023 1917
113 Rojic Boris III 1500
114 Rom Luka 1000
115 Roškar Robert FM 2264 2172
116 Roškar Zlatko MK 1943 2005
117 Sedlašek Branko II 1871 1943
118 Selišek Leon III 1515 1567 1634 1716
119 Skledar Martin III 1687
120 Skok Amalija 1592 1312 1854
121 Stepovaia Tatiana wGM 2305 2427
122 Stojanovič Sara 1477
123 Stojanovič Jure 1383 1366
124 Šegula Nino IV 1715
125 Šeruga Vanja w3 1668
126 Širovnik Domen 1500
127 Šmigoc Matjaž 1500
128 Štrucl Črtomir I 2063 2069
129 Šumenjak Barbara wI 1889
130 Šuta Tomaž II 1777 1508 1528 1856
131 Šuta Andraž MK 2278 2171 2003 2256
132 Tetičkovič Miha 1611
133 Težak Oliver I 2000
134 Tominc Marko IV 1642
135 Varga Zoltan GM 2437 2431 2482 2482
136 Vaupotič Tatjana wM 2065 2084
137 Veček Niki 1657
138 Vidovič Bojan III 1487 1527 1521 1607
139 Vidovič Franc 1529
140 Vidovič Vojko 1500
141 Vidovič Katja 1500
142 Volokitin Andrei GM 2627 2572 2628 2647
143 Vrabič Samo 1556
144 Zagoršek David MK 2076 1782 1791 2065
145 Zagoršek Anton IV 1772
146 Zajc Silvo III 1872 2012
147 Zamuda Sabina w3 1806
148 Zemljarič Zoran IV 1562
149 Zupanič Matjaž III 1719 1354 1816
150 Žajdela Karel II 1807 1843 1906 1985
151 Žajdela Domen III 1439 1556
152 Žerak Zlatko III 2049
153 Žlender Boris I 1810 1944