Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Radenska - Pomgrad

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO RADENSKA - POMGRAD KOCLJEVA ULICA 14, 9000 MURSKA SOBOTA 2034 pomurska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-drustvo-ms.si http://www.sah-drustvo-ms.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kocljeva ulica 14, M.Sobota TO 18-23 85820849 189 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Aczél Gergely 2530 2429 2506 1000
2 Ambruš Ana wIV 1685
3 Antolin Dominik II 1630
4 Antolin Denis 1538
5 Antolin Robert 1822 1984
6 Bačič Maša wIV 1645
7 Benkič Melisa 1659
8 Benko Zoja 1512
9 Benko Jože I 2003
10 Bogdan Aleš 1589
11 Budja Tic 1502
12 Bukovec Uroš 1593
13 Cajnko Gal 1474
14 Cigan Marko II 1819
15 Cigan Štefan IM 2318 2268 2355 2310
16 Cigut Matjaž IV 1154 1196 1215 1622
17 Cipot Kai 1540
18 Cmor Nino I 2058 1993 1863 2084
19 Coklin Marko MK 2186 2188 2230
20 Čeke Erik 1360 1729
21 Egič Karlo 1565
22 Farič Niko 1553
23 Felbar Simon 1500
24 Fišer Filip 1516
25 Fotivec Mirko 1619 1556
26 Fras Blaž IV 1700
27 Gabor Matija MK 1944 1821 1885
28 Gergorič Erik 1500
29 Gjuran Stanko IV 1393 1652
30 Gjuran Denis FM 2326 2328 2376 2401
31 Glavač Jože I 1913
32 Golob Tine 1600
33 Gomboc Adrian III 1762
34 Gomboc Miha MK 2192 2232
35 Grah Matej I 1962 1961 1851 2122
36 Graj Silvester II 1729
37 Gregorinčič Jernej 1500
38 Grilec David 1561
39 Grnjak Lara 1512
40 Gruškovnjak Tomislav FM 2258 2288 2273 2335
41 Gruškovnjak Jože MK 1949 1983 2078 2087
42 Gyergyek Andrej II 1843
43 Gyoerek Tatjana wI 1850
44 Hanc Nejc II 1580 1616 1347 1891
45 Hari Niko 1585
46 Hari Bogdan MK 2009 1911 1987
47 Hari Danilo MK 2129 2102 2136
48 Hitter Gabriella 1600
49 Hočevar Maja wMK 1936 2020 2002 2116
50 Horvat Filip 1609
51 Horvat Ema 1500
52 Huber Tim 1626
53 Hulak Krunoslav 1000
54 Jerič Urška 1500
55 Jerše Milan I 1799
56 Kadiš Lucija wIV 1457 1473 1813
57 Kastelic Amadej II 1212 1258 1802
58 Kegl Bojan I 1963 1964
59 Keglevič Andre I 1840 1948 1672 2058
60 Kelemen Alen II 1839
61 Kende Antal Tibor FM 2396
62 Kerec Fabian 1557
63 Kisilak Liza wII 1342 1287 1776
64 Klemenčič Rami 1500
65 Kobal Leonard 1623
66 Kocet Jan 1500
67 Kočar Jaka II 1706 1573 1515 2000
68 Kolmanič Rok 1517
69 Kološa Kušej Jena 1125 1582
70 Kološa Kušej Vita w3 1057 1102 1682
71 Kos Alojz 1000
72 Kos Igor MK 1991 1972 2069
73 Kovač Mitja MK 2114 2115 2121 2068
74 Kovač Mak II 1159 1186 1175 1781
75 Kovač Stanko I 1964
76 Kovač Boris FM 2190 2208 2092 2260
77 Kovač Majda wMK 1611 1736
78 Kovač Eli 1500
79 Kovač Drago III 1357 1642
80 Kramar Franc II 1727
81 Kramar Sara wII 1718
82 Kuhar Franc I 1654
83 Kumin Andrej 1627
84 Kumin Eva 1127 1453
85 Kumin Jure III 1247 1139 1669
86 Kumin Vojko IV 1699
87 Lapoši Andrej III 1767 1830 1794 1949
88 Lazar Aleš ml. FM 2278 2234
89 Lazar Miran II 1730
90 Lebar Blaž 1544
91 Lenarčič Matej 1476
92 Lenček Kranjec Joži III 1240 1267 1236 1609
93 Lenček Kranjec Dani III 1362 1294 1290 1761
94 Litrop Jurij 1518
95 Logar Ciril MK 2150
96 Lukač Ema w3 1045 1106 1203 1683
97 Lukač Alina wII 1349 1299 1329 1803
98 Marič Anton II 1683 1932
99 Marič Martina wI 1823
100 Marič Vild Fabijan II 1713 1605 1507 1939
101 Markoja Uroš II 1897 1809
102 Martinec Jan 1701
103 Meglič Jaka MK 2060 1830 1897 2193
104 Meglič Enej II 1658 1618 1468 1981
105 Miklošič Žiga 1500
106 Milanov Timotej II 1674 1623 1717 1852
107 Mohar Tian IV 1224 1231 1475
108 Mohar Martin II 1781 1637 1383 1924
109 Nabergoj Domen 1539
110 Narat Janko III 1278 1500
111 Narat Gabriela w3 1284
112 Nemec Hana wMK 1952 1671 1653 2027
113 Novak Ernest II 1804
114 Novak Tina wII 1548
115 Novak Sabina 1588
116 NOVAK Klemen 1500
117 Ošlaj Blaž 1575
118 Panker Martin 1349 1134
119 Panker Matevž 1000
120 Pasičnjek Niko 1609
121 Pečnik Maj 1250 1264 1344 1714
122 Pečnik Roman 1390 1420 1693
123 Perko Luka 1153 1706
124 Pintarič Maj III 1114 1111 1136 1743
125 Plej Tjaša w3 1368 1261 1677
126 Plej Tina wII 1103 1095 1704
127 Podlesek Jakob 1554
128 Pol Martina w3 1514
129 Potočnik Rene 1598
130 Požonec Veronika w3 1704
131 Prša Tomaž 1621
132 Prša Miha 1576
133 Pucko Sandi 1672
134 Radič Jaša 1221 1781
135 Radosavljevič Robi MK 1998 2123
136 Rajh Tai 1129
137 Režonja Niko 1363 1702
138 Režonja Štefan MK 2053 1774 1991 1891
139 Ribli Zoltan GM 2534 2532 2545 2558
140 Ružič Jakob Nejc 1581
141 Ružič Luka Filip 1500
142 Saje Katja 1500
143 Sedonja Dominik III 1797
144 Sedonja Jožef I 1857 1888 2018
145 Sep Jakob 1500
146 Serec Domen III 1793
147 Sitar Aleks 1642
148 Skuhala Luka MK 2139 2244 2070 2335
149 Skuhala Jernej FM 2261 2365 2120 2421
150 Skuhala Vladimir 1500
151 Skuhala Barbara wMK 2098 2171 2021 2239
152 Sluga Aljaž 1488
153 Smodiš Rok 1712
154 Smodiš Lota 1500
155 Sobočan Tjaša 1617
156 Stolnik Alen 1601
157 Šiftar Vučko Maj 1639
158 Škalič Aljaž II 1823 1854 1655 1931
159 Škof Samo IV 1244 1054 1389
160 Špilak Tomislav II 2120 1964
161 Štrtak Marjan MK 1841 1961 1748 2060
162 Štuhec Tim 1545
163 Ternar Tadeja 1564
164 Titan Matej MK 2226 2173 2231 2288
165 Tompa Neda wI 2010 1766
166 Tompa Gašper II 2034 1888 1802
167 Topič Anej 1608
168 Topič Miroslav 1517
169 Toth Aleksander II 1631
170 Trobina Lucija 1513
171 Vajda Szidonia IM 2353 2347 2239 2307
172 Vaš Danijela 1538
173 Vegič Dominik 1508
174 Vegič Vid 1500
175 Vombek Sara wI 1883 1867 2017
176 Voroš Lea 1576
177 Vratar Leon 1657
178 Vratarič Laura 1500
179 Vrbančič Laura 1508
180 Vučko Franc II 1835
181 Zajmi Luana 1613
182 Zavec Ines 1500
183 Zekovič Sabina 1500
184 Zidanšek Ivana 1526 1599
185 Žižek Nik 1525
186 Žižek Rene II 1421 1440 1275 1886
187 Žižek Uroš II 1850
188 Žižek Stanislav 1401
189 Žlebič Eva 1216 1488