Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD Vrhnika

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO VRHNIKA CANKARJEV TRG 8, 1360 VRHNIKA 2043 notranjska 1925
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- praznik.anton@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Cankarjev trg 8 PE 16.30-21.00 20762372 119 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Albreht Robert 1513
2 Arčon Denis MK 2150
3 Avšič Matej 1543
4 Beuermann Richard III 1700
5 Bizjak Silvo MK 2160
6 Bolha Janez I 2000
7 Božeglav Anže II 1778
8 Brajkovič Rale III 1700
9 Brejc Martina wII 1548 1337 1652
10 Brezočnik Kaja 1500
11 Buček Filip 1500
12 Bukovec Drago 1500
13 Cvelbar Rudi IV 1689
14 Čačič Sašo MK 2244 2265
15 Čarni Martin IV 1516
16 Čepeljnik Žiga 1000
17 Dobovšek Rudi 1572
18 Dolenc Ela 1500
19 Dolinar Nika 1500
20 Dovjak Bojan 1500
21 Drašler Matej 1652
22 Drmota Matija III 1639
23 Filipič Nejc 1500
24 Glavač Klavdij II 1614 1637
25 Goršič Jure II 1793 1768 1808
26 Gostiša Leon IM 2406 2362
27 Gostiša Jurij III 1618
28 Gostiša Rok IV 1500
29 Grampovčnik Tina 1530
30 Grjol Žan IV 1600
31 Grom Franc 1500
32 Gruden Miroslav 1500
33 Hadalin Bogomir 1562
34 Hočevar Filip I 2040 2123
35 Humar Gašper IV 1514
36 Jarkovič Dejan 1500
37 Jeran Luka IV 1540
38 Jereb Matjaž I 2000
39 Jerič Simon IM 2259 2207 2300
40 Jovičevič Patricija 1527
41 Justin Matjaž FM 2267 2297 2269 2294
42 Jušič Ramo 1500
43 Kaiser Matic 1594
44 Kariž Peter MK 2129 2149
45 Kavčič Žan FM 2351 2296 2280 2378
46 Kavčič Franc II 1823
47 Keglevič Rok II 1596
48 Kobal Peter I 2047
49 Kogovšek Krištof IV 1693
50 Konvalinka Ksenija wMK 2010 2000
51 Kores Damijan II 1743 1927
52 Kovač Lidija wII 1621
53 Kovačič Frančišek 1682
54 Kozjan Aleš II 1632
55 Kozjek Matjaž IV 1500
56 Kozjek Gašper 1500
57 Kralj Nik IV 1505
58 Krek Samo IV 1600
59 Lacič Marjan MK 1949 2150
60 Lacič Tamar 1500
61 Lončar Zoran III 1683
62 Makarovič-Vish Simon IV 1715
63 Malovrh Marko III 1702
64 Malovrh Lovro 1595
65 Marinšek Denis I 1890 1793 1955
66 Markovič Bogdan 1526
67 Markovič Jelena wI 1626 1541 1791
68 Markovič Nenad 1500
69 Merlini Dušan I 1727 1987
70 Mikac Tomaž FM 2111 2030
71 Miletič Momčilo 1639
72 Miloševič Rade MK 2085
73 Mlinar Vlado I 2007
74 Musič Emil IV 1793
75 Novak Robert II 1698 1737
76 Okorn Nejc I 1835 1775 1978
77 Pažin Milan 1500
78 Perše Tadej 1500
79 Petkovšek Nikolaj II 1850
80 Polanec Andraž III 1602
81 Praznik Niko IM 2382 2328
82 Praznik Ana wM 2150
83 Praznik Anton FM 2190 2130 2169 2230
84 Pregl Gašper 1404
85 Pungartnik Alojz 1500
86 Račnik Tone I 1932 2006 2044 1993
87 Redek Leon 1544 1549
88 Rev Klemen 1500
89 Rom Aleš I 2000
90 Sečnik Peter IV 1524
91 Selan Krištof 1097 1690
92 Sever Gašper 1559
93 Sirk Matija 1322 1150
94 Skubic Boris 1500
95 Snoj Luka II 1801 1837
96 Stanar Luka 1017 1541
97 Stanič Veronika w3 1582
98 Stanič Urban I 1902 1866 2024
99 Sterle Klemen IV 1500
100 Stevič Hrvoje GM 2570 2650 2611 2542
101 Stojnič Miodrag MK 2150 2085
102 Širaj Brin 1460
103 Širaj Tisa 1375
104 Širaj Andrej IV 1351 1615
105 Širaj Vita wI 1506 1596 1350 1807
106 Širaj Anej I 1946 1488 1847 2132
107 Širaj Svit II 1785 1422 1691 1983
108 Štembal David 1089 1696
109 Švigelj Domen II 1749 1857
110 Trček Zdenko I 1813 1850 1929
111 Urbanč Blaž 1642
112 Vah Denis II 1644 1403 1558 2063
113 Vah Igor 1358 1500
114 Valantič Igor 1500
115 Veber Sašo 1500
116 Vodnik Val II 1158 1088 1177 1883
117 Vukadinovič Radovan 1500
118 Zdešar Tine III 1700
119 Žitko Samo IV 1529