Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Branik Maribor

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BRANIK ZAVAROVALNICA MARIBOR MLADINSKA ULICA 29, 2000 MARIBOR 2048 mariborska 1919
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- miran.zupe@mb-vodovod.si http://www.sah-branikmb.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stara tribuna Ljudskega vrta, Maribor-Mladinska PO 17-22,ČE 17-1,PE 17-22 63376342 188 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alatič Andrej III 1841 1719 1774
2 Bajec Peter 1715 1644 1794
3 Bajec Tomaž 1933 1787 1994
4 Berkes Ferenc GM 2666 2675 2688 2621
5 Bezjak Nejc 1053 1511
6 Bezjak Jaka Gal 1584
7 Božič Zdravko 1500
8 Božičnik Jože MK 1746 1909
9 Brkič Ante GM 2600 2587 2596 2603
10 Burnazovič Ervin 2323 2390
11 Curk Franc 1500
12 Čadež Edvard 1500
13 Čerček Špela 1500
14 Debeljak Drago 1500
15 Dizdar Selim FM 2299 2352
16 Djorojevič Marko 1500
17 Doleczek Helga 1500
18 Donko Peter 1500
19 Donko Mihael 1500
20 Drakulič Čovran Lukas 1500
21 Džordžič Blagoje 1732
22 Ekart Janez I 1978
23 Fajfar Anton II 1961
24 Fakin Rok 1500
25 Feltrin Kosec Eva 1500
26 Feltrin Kosec Lina 1500
27 Filipovič Dragan 1471 1512 1719
28 Fošt Jože 1500
29 Fras Mitja 1500
30 Fridrih Matej 1538
31 Fujs Majda 1500
32 Furh Ivan III 1581 1632 1611
33 Gajšt Špela 1500
34 GoranTest GoranTest 1000
35 Grozl Zlatko IV 1562
36 Gyimesi Zoltan GM 2674 2518
37 Habjanič Teo 1500
38 Hajšek Tina 1500
39 Hleb Srečko 1500
40 Hlišč Tanja wII 1700
41 Horvat Aleš IV 1570
42 Horvat Monika wII 1603
43 Horvat Boštjan IV 1568
44 Horvath Csaba GM 2503 2554 2539 2517
45 Horvath Jozsef GM 2450 2538
46 Ivanušič Janez 1510
47 Ivanušič Jure 1719
48 Ivec Martin MK 2062
49 Janžekovič Ferdinand 1500
50 Jecelj Mitja IV 1500
51 Jecelj Stanko 1577
52 Jecelj Ivan II 1642
53 Jevšek Minea 1600
54 Jevšek Amadej 1156
55 Kaučič Darko 1601 1561 1534
56 Kepe Gregor 1515
57 Kepe Sara 1500
58 Kerenčič Karmen wI 1744
59 Klauž Katarina wIV 1500
60 Klauž Lucija 1508
61 Klemenčič Mirko II 1850
62 Klemenčič Ksenija w3 1704
63 Kokol Aleš IV 1500
64 Kokol Melita wIV 1500
65 Kopše Jožef II 1852 2002
66 Koren Mira wIV 1500
67 Korez Nastja 1526
68 Korez Mihael 1500
69 Košir Cvetka 1551
70 Kovačič Sebastjan I 1899
71 Kozel Simon IV 1500
72 Kozlar Blanka 1500
73 Kraner Vladimir 1500
74 Krepek Ivan III 1824
75 Križanec Tjaša 1500
76 Krulič Goran III 1265 1385 1240 1653
77 Kušar Simon 1500
78 Kutnjak Ivo II 1850
79 Kužner Marko 1650
80 Lalič Bogdan GM 2418 2548 2409 2518
81 Lampe Sonja 1500
82 Lešnik Valerija 1561
83 Ljupša Danilo II 1814
84 Lorger Rado I 1977
85 Lukman Simona wII 1700
86 Lužar Mitja 1170
87 Majerle Manfred 1500
88 Majhenič Silven 1547
89 Mancevič Denis 1512
90 Marin Milica 1500
91 Marksel Zdravko II 1850
92 Medved Alfred 1500
93 Medved Lea 1500
94 Mesarič Blaž 1500
95 Milač Tomaž II 1850
96 Milač Matjaž IV 1500
97 Mlakar Vinko 1500
98 Mrdja Božidar 1883
99 Muršec Pitamic Jaka 1500
100 Muršec Pitamic Tine 1500
101 Navinšek Tomaž FM 2275 2276 2245 2237
102 Omahen Domen 1500
103 Orešnik Lara 1500
104 Ovčar Jožef 1614
105 Pajnkiher Mitja 1500
106 Pak Anej 1500
107 Palac Mladen GM 2544 2564 2520 2582
108 Paveu Ljubo II 1130 1850
109 Pavlin Milan 1500
110 Pelmec Silvijo 1500
111 Pišek Florijan 1500
112 Plajnšek Alja 1500
113 Plateis Zala 1500
114 Podhostnik Miran II 1850
115 Poženel Ivan 1500
116 Purgaj Marija wII 1700
117 Ranc Milan 1500
118 Repič Mitja 1592
119 Rojht Špela 1500
120 Rojko Silvana 1500
121 Roš Jan 1721
122 Rozman Luka 1500
123 Ruck Robert GM 2530 2537 2551 2575
124 Schachinger Mario IM 2401 2328 2449 2334
125 Segala Stanko MK 2054
126 Simič Dragan FM 2168 2252 2261 2286
127 Simič Pušnik Vito 1313 1094 1607
128 Simončič Danijela wIV 1500
129 Skledar Simon 1573
130 Slaček Anita wII 1700
131 Slavinec Miroslav 1500
132 Sovič Jakob 1406
133 Srebre Beno 1060 1602 1603
134 Stauber Rudi 1697
135 Stavber Matija IV 1500
136 Strelec Maksim 1357
137 Stremecki Lev 1500
138 Supančič Darko FM 2288 2285 2238 2309
139 Šertel Ivan II 1176 1628
140 Šinigoj Uroš 1634 1000
141 Šiško Musil Matic 1500
142 Šoba Anej 1480
143 Špelec Darko MK 1942 1990 1955 2002
144 Šprajcer Anton 1500
145 Štaner Matjaž 1500
146 Štiberc Franc 1500
147 Štravs Karl 1500
148 Štrucl Viljem MK 2166
149 Štucl Sebastjan 1500
150 Šušek Paulina 1500
151 Šušek Lovro 1500
152 Šuštar Ivan 1500
153 Šuštar Zofija 1500
154 Tomašič Mladen MK 2150
155 Tomažič Tomislav 1500
156 Topolovec Alen 1500
157 Tratar Marko GM 2461 2377 2469 2466
158 Trbojevič Mladen 2338 2289 2378 2334
159 Tručl Miha 1000
160 Turk Eva 1500
161 Turudič Gojko I 1818
162 Unger Mojca 1500
163 Unuk Tjaša 1500
164 Ušen Urban 1500
165 Ušen Ela 1564
166 Valenko Boštjan IV 1627
167 Valenko Aleksander IV 1500
168 Vasiljevič Milivoj 1958 1977
169 Vedlin Jošt 1500
170 Velec Martina wI 1619 1871
171 Veličkovič Zoran IM 2378 2375
172 Vihar Barbara wII 1301 1651
173 Vinter Žiga 1500
174 Virtič Franc ml. MK 2113 2111 2226
175 Vogrinec Helena 1500
176 Vombek Danijel FM 2283 2227 2261 2328
177 Winkler Filip 1500
178 Winkler Martin 1500
179 Wolf Zajšek Sven 1500
180 Zakelšek Darko 1670
181 Zakelšek Dušan 1586
182 Zemljič Robert 1686
183 Zimšek Matija 1500
184 Zupe Miran IM 2246 2265 2243 2363
185 Zvekič Hajrudin III 1724 1775 1752
186 Žel Larisa w3 1798
187 Žnidar Vid 1596
188 Žugaj Fjodor MK 2173 2155 2135 2251