Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Komenda

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA GLAVARJEVA CESTA 55A, 1218 KOMENDA 2057 ljubljanska 1994
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- franc.poglajen@pogi.si http://www.sah-komenda.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Glavarjeva cesta 104, Komenda Sreda 17-23 55527191 225 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Agovič Mark I 1998
2 Ahtik Staš IV 1457 1399 1881
3 Ajtnik Marjan III 1825
4 Anžič Anže III 1747
5 Avdič Emil III 1678
6 Babarović Fran 1235 1051 1564
7 Bečič Šemso II 1612 1645
8 Bergant Gaber II 1700
9 Bergant Robert MK 2195 2084
10 Bergant Valter 1598
11 Bernik Alja wI 1752 1667 1918
12 Bezlaj Zala wII 1748
13 Bitalzadeh Ali FM 2357
14 Bolka Matija 1613
15 Božič Črt 1666
16 Božič Anton 2072 1000
17 Brank Bine I 1994 1913
18 Budkovič Tine MK 2058 2081 2083
19 Cankar Neža wI 1787
20 Car Primož III 1696
21 Cerar Maxi wII 1553
22 Cimperman Teo II 1361 1499 1331 1887
23 Cimperman Aleksander 1500
24 Cizej Hana 1500
25 Cizelj Jordan Gaj II 1521
26 Čampa Marcel IV 1740
27 Črnič Ivan II 1633 1626
28 Debeljak Jaka IV 1665
29 Debevec Blaž MK 2213 2131 2129 2209
30 Deskaj Damir III 1541
31 Djukič Goran III 1689
32 Đokić Pavle II 1081 1113 1764
33 Dokl Irena wII 1646
34 Drofenik Tim II 1809
35 Erdani Matic IV 1586
36 Ferenc Zala 1510
37 Ferenc Martin 1363
38 Ferenc Tinka 1155 1684
39 Ficko Luka 1550
40 Fujan Martin 1000
41 Gantar Jan MK 2135 2078 2136 2213
42 Gašperlin Matej II 1654
43 Globočnik Uroš III 1550
44 Gnidovec Tilen II 1881
45 Gorkič Sanja 1500
46 Gros Simona wIV 1500
47 Hlade Rok 1522
48 Hribar Špela 1500
49 Hribar Bojan MK 2205 2285 2244 2347
50 Hrovat Katja wIV 1634
51 Hrovat Miha III 1651
52 Hrovat Alfonz II 1557
53 Hrovat Jera wII 1582
54 Ipavec Pavel II 1703
55 Janežič Eva w3 1646
56 Jenko Ambrož 1563
57 Jeraj Marko III 1657
58 Jeras Miha III 1543
59 Jereb Jaka II 1728
60 Jerovšek Jure III 1659
61 Jerovšek Alojz III 1718
62 Jerovšek Uroš II 1754
63 Juhant Igor MK 2000 1973 2073
64 Jurgec Danijela w3 1708
65 Jurkin Luka 1500
66 Kandič Anja wIV 1680
67 Karner Andraž 1500
68 Keber Aljoša 1413
69 Kern Marjan II 1933
70 Klanjšček Jaka 1590 1655 1867 1500
71 Klemenčič Gašper 1241 1712
72 Klopčič Jan 1309
73 Kobold Andrej MK 1960 1966
74 Koderman Maj 1167 1132 1712
75 Kokalj Matevž III 1578
76 Kokalj Jernej IV 1512
77 Kolar Neža w3 1513
78 Kolar Peter II 1664
79 Komatar Gašper Anton III 1631
80 Kos Rok 1598
81 Kovač Tanja wI 1726
82 Kovačič Tim 1619
83 Kovačič Tjaša wIV 1500
84 Kozarski Aleksander III 1485 1737
85 Kozarski Lara wI 1695 1882
86 Kozarski Filip I 1955 2030
87 Kragelj Igor FM 2162 2194 2145 2157
88 Krajšek Marcel IV 1651
89 Kralj Rok III 1556
90 Kralj Simon IV 1513
91 Kralj Matej 1500
92 Kralj Samo MK 2005 1943 2018
93 Kralj Manca wI 1740 1763 1692 1982
94 Kralj Domen 1500
95 Kralj Nejc IV 1735 1515 1817
96 Kreč Petra 1500
97 Križelj Ciril III 1863
98 Križnič Tina 1578
99 Krmavnar Grega I 1755
100 Kurachkova Anastasia 1500
101 Kurtovič Amela 1595
102 Lapanje Ajda 1115 1598
103 Lapanje Aneja 1214
104 Leonardi Michele III 1694 1739
105 Leonardi Miha 1526
106 Leonardi Caterina wFM 2001 1894 1924 2144
107 Leonardi Dejan IV 1603
108 Longyka Jaka 1500
109 Lučovnik Ajda 1500
110 Lučovnik Tilen MK 2076 2110 2077 2239
111 Lukšič Nal 1601
112 Lužar Gašper III 1592
113 Maček Inti wII 1128 1100 1084 1764
114 Markelj Gašper II 1659
115 Markoja Sebastijan MK 2217 2171 2020 2287
116 Markošek Maj II 1934 1729 1929 2225
117 Markošek Bine II 1220 1241 1965
118 Mavsar Miha II 1710
119 Mazej Žiga IV 1617
120 Mazzini Katarina w3 1772 1459 1551 1974
121 Mezek Saša w3 1500
122 Mičič Nikolina wIV 1561
123 Miličevič David III 1579 1616 1668 1706
124 Mlakar Matej IV 1422 1374 1827
125 More Erlend II 1576 1649 1690
126 Mušič Peter III 1624
127 Mušič Kralj Tim 1620
128 Nadvešnik Matej II 1719
129 Novak Anže II 1707 1661 1684 1783
130 Novaković Novica II 1690 1702 1691 1785
131 Novakovič Gosto I 1796 1869
132 Novakovič Julian I 1820 1947 1772 1995
133 Novšak Noah III 1709
134 Ogradi Gregor I 1958 2026 2066 2051
135 Ojsteršek Peter 1605
136 Omladič Klanjšček Filip 1248 1690
137 Paternoster Darja 1046 1592
138 Paternoster Jošt 1586
139 Paternoster David 1224 1577
140 Pavlič Marija wII 1759
141 Perme Stanko IV 1624
142 Perme Martin II 1489 1312 1964
143 Perme Lojze 1094
144 Perme Metod 1313 1482
145 Peteh Uroš I 1998 2002 2001
146 Peterlin Andreja w3 1558
147 Peterlin Edi II 1685
148 Pibernik Ana w3 1233 1722
149 Pinterič Jure 1561
150 Plevel Peter II 1719
151 Počkaj Janez 1341 1368 1610
152 Podbelšek Primož II 1795
153 Poglajen Ema 1500
154 Poglajen Urban III 1575
155 Poglajen Franc MK 1762 1756 1891
156 Poglajen Klemen 1574
157 Prašnikar Anja wII 1568
158 Premk Jasna 1587
159 Premk Simon 1092 1379
160 Prevc Urban 1576
161 Prezelj Vid IV 1568
162 Rebolj Primož II 1637
163 Rebolj Blaž III 1652
164 Rems David IV 1500
165 Repež Timon III 1500
166 Rihtar Sašo I 1940 2025
167 Rokavec Andrej II 1753
168 Rokavec Teja wIV 1580
169 Seliškar Matej II 1821
170 Sitar Srečo I 1964
171 Sivac Ema 1500
172 Skočič Elma 1500
173 Skok Boris MK 1918 2029 2060 2113
174 Skvarča Žan III 1562
175 Skvarča Anže III 1588
176 Smole Tadej I 1795
177 Spruk Franc II 1850
178 Szomi Lorelay wI 1648
179 Szomi Pal II 1793
180 Szomi Kralj Bela II 1850
181 Šegula Ajda 1500
182 Šivavec Jaka III 1651
183 Šketa Mark II 1819 1836 1536 2045
184 Škrlep Lovro 1060
185 Šmid Leon IV 1500
186 Šmid Samo III 1508
187 Špenko Romana wIV 1500
188 Špruk Sandi II 1828
189 Štefanič Tomaž II 1766
190 Štempihar Žiga IV 1560
191 Štrajhar Albin II 1615 1604 1815
192 Šubelj Nik 1444
193 Tavčar Jaka 1235 1147 1175 1772
194 Terglav Gašper III 1809
195 Tomašev Nenad I 2013 2053 2033 2035
196 Trebušak Anton MK 1788 1786 1888
197 Trivič Nenad III 1652
198 Trpin Alenka wI 1732 1724 1658 1811
199 Trplan Filip IV 1419 1299 1865
200 Unuk Robert IV 1477 1617
201 Unuk Jan III 1595 1515 1983
202 Varga Horvat Indilana 1500
203 Vidic Rado III 1500
204 Vidic Nika wIV 1500
205 Vidmar Klara wIV 1765 1669 1618 2003
206 Viharev Nadja w3 1535 1818
207 Vozel Katja wI 1702
208 Vrhovnik Luka IV 1555
209 Vukadin Ivica III 1599
210 Zajc Leja wI 1726
211 Zajc Jan II 1768 1776 1757 2013
212 Zajc Tine III 1860
213 Zajc Radovan IV 1629
214 Zakšek Peter III 1715
215 Založnik Vesna wI 1586 1548 1513 1705
216 Založnik S. Gal IV 1348 1126 1219 1812
217 Založnik S. Domen IV 1489 1460 1811
218 Zidar Jernej II 1644 1250 1435 1971
219 Zidarič Jožef II 1851
220 Zupančič Patrik 1640
221 Žagar Žnidarši Nace IV 1664
222 Žličar Jure II 1389 1244 1179 1870
223 Žnidar Klemen III 1737
224 Žnidaršič Neža w3 1685
225 Žunič Gregor III 1598 1515 1920