Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Malečnik

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB MALEČNIK MALEČNIK 55, 2000 MARIBOR 2061 mariborska 1982
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- simonicfranc@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Malečnik 55 PE: 17-22 70265160 105 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adam Sebastijan 1500
2 Anžel Stanko II 1845
3 Anžel Martin III 1624
4 Anžel Matjaž III 1700
5 Bedrač Milan III 1700
6 Bizjak Drago 2092 1000
7 Butolen Maks 1500
8 Caf Stanko II 1826
9 Cokoja Tina 1533
10 Časar Žan 1500
11 Čauko Petra wIV 1595
12 Črešnar Jure 1500
13 Damiš Jožef IV 1500
14 Dervishi Redin 1500
15 Ficko Peter 1000
16 Florjančič Klemen 1500
17 Fujs Anton II 1795
18 Furek Rene 1500
19 Gergek Berta 1000
20 Gerger Berta 1500
21 Gerlušnik Marko III 1500
22 Gobec Leon 1514
23 Grabojnik Jože 1500
24 Grubelnik Rajko 1500
25 Grunaver Franc 1500
26 Gselman Mirko MK 1585 1739 1705 1704
27 Haložan Jože 1000
28 Harb Gregor 1500
29 Holc Stanislav 1500
30 Horvat Anton 1555
31 Horvat Darko II 2064
32 Hrastnik Tjaša 1500
33 Hrastnik Nejc 1500
34 Jurišič Vladimir I 1526 1766
35 Kasjak Marjan II 1985
36 Klemenčič Andrej 1500
37 Klemenčič Gordana 1500
38 Klojčnik Branko II 1850
39 Klojčnik Rudi II 1850
40 Knehtl Damijan IV 1607
41 Knehtl Leopold 1501
42 Kobale Jože 1649 1807
43 Kontler Saša II 1911 1866 1816 1870
44 Kontrec Josip 1500
45 Kozar Liljana 1500
46 Krajnc Petra w3 1636
47 Krajnc Matija II 1706
48 Kranjc Marijo 1500
49 Kronaveter Avgust 1520
50 Kurnik Aleš 1500
51 Lampe Franc I 1500
52 Lenič Sara 1500
53 Lešnik Alojz 1619
54 Lipovec Janko II 1797
55 Mulec Marko IV 1640
56 Muster Luka 1523
57 Pavalec Matej 1500
58 Peče Lina 1500
59 Peče Žan 1500
60 Peklar Karmen 1500
61 Petkovšek Tjaž 1563
62 Petre Janko I 1766 1827
63 Pišek Franc II 1859
64 Pleič Jure I 1369 1588 1615
65 Poš Danilo IV 1500
66 Potrata Janko MK 2070
67 Pungračič Sara 1500
68 Repina Branko 1500
69 Repina August 1500
70 Ribič Katja wIV 1595
71 Rozin Bojan 1500
72 Rožmarič Željko 1500
73 Salamon Tone 1500
74 Sedič Rudolf IV 1500
75 Simonič Franc II 1762
76 Simonič Iztok II 1850
77 Simonič Marjana wII 1700
78 Simonič Alojz 1500
79 Simonič Irena w3 1621
80 Sirk Dominik 1500
81 Sirk Kristina wIV 1500
82 Sirk Tadej 1500
83 Sitar Andrej II 1301 1347 1754
84 Slana Mirko II 1970
85 Stergar Jernej 1566
86 Stožer Andraž 1500
87 Stožer Boštjan IV 1584
88 Šega Žan 1500
89 Šenveter Igor II 1488 1758
90 Šenveter Franc II 1460 1825
91 Šenveter Jože II 1450 1731
92 Šilc Mateja wIV 1654
93 Šoštarič Boris 1672
94 Šoštarič Denis II 1874 2157 2200
95 Treska Klemen 1732
96 Tršavec Bine 1500
97 Tršavec Anže 1500
98 Ulbin Luka 1566
99 Vagner Anton III 1850
100 Vrhovnik Ivan II 1794
101 Vudler Uroš 1506
102 Žnidar Matjaž III 1535
103 Žnuderl Nuša 1500
104 Žohar David 1500
105 Žohar David 1500