Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠD KRKA Novo mesto

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO NOVO MESTO Na Lazu 36, 8000 NOVO MESTO 2064 dolenjska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- robert_rudman@t-2.net http://www.sahovsko-drustvo-nm.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Topliška cesta 4, Novo mesto Petek 15.30-17.45-21.00 58981209 129 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Andolšek Dejan II 1696 1855
2 Andolšek Jure 1552 1713
3 Bahor Tomaž 1517
4 Bajt Indira wFM 2172 2171 2191 2186
5 Bajt Hana wI 1744 1718 1701 1986
6 Bajt Adriana 1500
7 Bajt Adam 1596
8 Bajt Aleš III 1423 1444 1477 1812
9 Bartolj Domen 1500
10 Bele Robi 1765
11 Bevc Taraniš Tin II 1072 1050 1139 1744
12 Bilbija Nina wII 1767 1826
13 Bilbija Aleksandra wI 1812 1949
14 Bilbija Istok II 1959 1959
15 Bilbija Romana wII 1500
16 Bizjak Alexei 1126 1422
17 Bizjak Alja w3 1148 1244 1086 1581
18 Bizjak Anej I 1702 1849 1743 2076
19 Blatnik Matija 1607
20 Bosiočič Marin GM 2619 2565 2575 2595
21 Brudar Bor 1168 1661
22 Brulc Leon 1697
23 Celič Gašper III 1072 1646
24 Cesar Jakob III 1019 1669
25 Čebron Anže 1640
26 Čebron Asja wMK 1471 1352 1453 1887
27 Čopi Ambrož II 1814 2025 1887 2191
28 Čopi Marko 1500
29 Čopi Neva 1461 1359 1360 1542
30 Dobrovoljc Andreja wMK 1848 1691 1772 1990
31 Dobrovoljc Sara 1412
32 Dobrovoljc Vid FM 2383 2172 2200 2406
33 Erpič Matic 1554
34 Fink Maj III 1136 1115 1131 1693
35 Florijančič Nejc 1600
36 Gabrič Zirkel. Maja 1500
37 Golobič Mirko I 2000
38 Golobič Katja wII 1732
39 Gorenc Damjan II 1921
40 Hervolj Manca wII 1591 1622 1821
41 Hočevar Teodor 1708
42 Hrovatič Miha III 1375 1402 1693
43 Hvala Aleš III 1692 1921
44 Hvala Matevž IV 1778
45 Istenič Anica wII 1696
46 Istenič Vinko MK 1479 1622 1907
47 Jakobčič Andrej II 1748 1908
48 Jakša Pija 1542
49 Janko Marko II 1551 1713 1557 1927
50 Jerančič Bojan III 1980 1806 2056
51 Karamehič Berin II 1949 1930 1918
52 Kastelec Brane 1519
53 Kastelic Marjan FM 2248 2234 2296 2361
54 Kastrevc Matija 1572
55 Kastrevec Andrej III 1296 1243 1234 1763
56 Kebelj Rok III 1487 1302 1783
57 Kikelj Gregor 1660
58 Klemenčič Hana 1055 1654
59 Knoll Nina wII 1274 1290 1050 1653
60 Knoll Marko 1411
61 Kobe Jure II 1386 1455 1433 1849
62 Kobe Matic II 1423 1489 1309 1809
63 Kobe Alojz 1269 1250 1153 1480
64 Koncilija Martin IV 1217 1239 1197 1709
65 Koncilija Tomaž III 1509 1738
66 Kos David 1673
67 Kosmina Gorazd III 1626
68 Koščak Mark 1500
69 Lončarevič Jovo III 1506 1382 1707
70 Longar Lara 1574
71 Longar Gašper 1554
72 Lubarda Pavle 1500
73 Lubej Ivan II 1574 1593 1777
74 Lužar Borut MK 1936 1947 1960 2161
75 Martinović Saša GM 2539 2492 2568 2529
76 Medja Boris IV 1622
77 Mejak Severin MK 2230 2139 2098 2271
78 Milič Ivica MK 2019
79 Mitrovič Šanji III 1620 1478 1873
80 Okleščen Grega II 1977
81 Ozimek Anže 1532
82 Pajek Tjaša wI 1451 1562 1549 1848
83 Pavićević Aleksa 1607
84 Peskar Kaja 1500
85 Peterlin Larisa w3 1734
86 Plavec Jože III 1649 1914
87 Povh Tomaž 1050 1639
88 Povh Blaž IV 1288 1263 1341 1812
89 Povh Neža w3 1240 1252 1171 1720
90 Povh Mojca wIV 1020 1654
91 Radež Lucija III 1027 1638
92 Radež Pavel 1490
93 Radež Miha IV 1493 1865
94 Radomir Milan II 1987
95 Radovičevič Erik 1531
96 Rajh Tinej II 1194 1233 1265 1855
97 Ravbar Lovro 1628
98 Rifelj Tim IV 1601
99 Rifelj Luka II 1961 1859 1925 2138
100 Rudman Miha 1345
101 Rudman Robert MK 2210 2141 2412
102 Rudman Rok IV 1182 1367 1333 1743
103 Rudman Miran 1522 1454 1760
104 Sinur Peter 1500
105 Sinur Jakob 1500
106 Skobe Jan 1863 1808 1554 1878
107 Stokanovič Marjan II 1726 1897 1718 2120
108 Šetina Željko II 1676 1578 1895
109 Škerlj Tone I 1742 1753 1914
110 Špilar Matevž 1450
111 Štampohar Tadej IV 1805
112 Štukelj Gašper IV 1872 1711
113 Šumak Klemen IV 1032 1650
114 Tiran Lovro IV 1480
115 Travnik Toni 1262 1700
116 Travnik Mohor 1590
117 Travnik Štefan 1670
118 Udovč Jernej II 1857
119 Udovič Jan 1535
120 Zalar Anže IV 1798
121 Zaletelj Matej 1039 1106 1703
122 Zirkelbach Bor 1707
123 Zirkelbach Maj MK 2221 2068 2123 2271
124 Zorko Aleš II 1885
125 Zupančič Jernej MK 2240 2208 2108 2329
126 Zupančič Urban I 1993 1975 1932 2231
127 Zupančič Uroš 1500
128 Žagar Kristina wIV 1095 1776
129 Žvagen Franc II 1420 1446 1658