Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Slovenec Poljčane

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB POLJČANE LAPORSKA CESTA 4, 2319 POLJČANE 2072 notranjska 1900
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ----
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Laporska cesta 4.Poljčane in OŠ Poljčane-TU TO,SR 17-22 0 122 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ambrož Aleksander 1547
2 Arzenšek Lara 1500
3 Babič Drago I 1968
4 Babšek Danijel 1500
5 Barbarič Alen 1525
6 BAUER Dejan 1500
7 Bauman Urban 1608
8 Bauman Vid 1193 1776
9 Belec Nejc 1500
10 Bračič Maja wIV 1641
11 Bratuša Eva 1500
12 Brence Rok 1500
13 Brence Nejc 1500
14 Breznik Mihael IV 1619
15 Breznik Martina 1615
16 Breznik Karmen 1500
17 Brumec Klara 1500
18 Brumec Domen 1500
19 Brumec Anže 1000
20 Čelan Matjaž 1643
21 Čelan Simon 1546
22 Čibri Lana wIV 1751
23 Doganjič Maja wI 1813
24 Ferlič Sašo 1513
25 Fideršek Marko IV 1500
26 Finžgar Vesna 1500
27 Finžgar Blaž 1500
28 Fras Žiga IV 1646
29 Gal Vid 1516
30 Golob Gal 1520
31 Goričan Armando MK 2150
32 Gosak Aleks 1555
33 Greif Žan IV 1521
34 Grobin Blaž III 1874
35 Hajnšek Darko I 1919
36 Hajnšek Nada 1500
37 Hajnšek Domen IV 1529
38 Hmelina Rok 1500
39 Hribernik Jernej IV 1496
40 Hriberšek Aleksander 1500
41 Iršič Nina 1500
42 Iuso Mihael 1500
43 Jager Dušan II 1727
44 Jug Simona 1500
45 Jug Simon MK 2104 2044
46 Jug Franc II 1328 1281 1703
47 Jug Sandi 1589
48 Kac Janja wII 1676
49 Kamenik Danilo IV 1500
50 Kancler Primož II 1625
51 Kirn Krefl Domen 1659
52 Klanjšek Bojana 1500
53 Kociper Daniel II 1758
54 Kociper Peter 1632
55 Kodrič Jurij 1434
56 Kodrič Luka 1504
57 Kolar Nick 1500
58 Kolar Matic IV 1701
59 Kores Lukas 1500
60 Korošec Žiga 1500
61 Kos Neli Nikolina 1500
62 KOS Žan 1512
63 KOS Žan 1500
64 Kovač Monika 1555
65 Kovačič Niko IV 1602 1901
66 Kraus Mojca 1123
67 Križaj Manja wIV 1753
68 Krošel Gregor 1231
69 Kunstek Klemen IV 1500
70 Lehner Ivan II 1850
71 Lepej Vita 1017
72 Lončarič Anja 1543
73 Lorger Denis 1636
74 Mali Matjaž III 1737
75 Marovt Nejc III 1617 1563 1259 1816
76 Marovt Luka 1500
77 Marzidovšek Sandi III 1607
78 Metličar Srečko 1500
79 Mikša Tim 1122 1688
80 Motaln Sebastijan 1500
81 Novak Aneja 1504
82 Olup Ivan 1500
83 Pahernik Teo 1500
84 Pavlič Ivan II 1850
85 Pekovšek Marko I 2000
86 Perko Rok IV 1500
87 Pernat Sušek Klemen 1615
88 Pirš Matjaž MK 1918 2068 2056 2019
89 Pišotek Risa Zar 1056
90 Pivec Žak III 1081 1640
91 PLAVČAK MIHAEL 1500
92 Potočnik Damaris wIV 1693
93 Primec Mitja IV 1647
94 Robar Matej 1740
95 Rozman Rok 1500
96 Savski Lan 1500
97 Sevšek Marko III 1688
98 Sivka Katja w3 1686
99 Stopar Alen 1532
100 Šabec Jakob 1501
101 Šabec Jan 1468
102 Šega Jošt 1466
103 Šlamberger Timotej 1500
104 Šlamberger Majda wII 1700
105 Šretl Vito 1417 1728
106 Turin Lidija wIV 1500
107 Turin Lucija wIV 1509
108 Turšič Gašper 1549
109 Tuš Maja wIV 1568
110 Tušek Simon 1500
111 Valand Niko 1500
112 Velnar Alen 1500
113 Vidovič Niko III 1538
114 Vidovič Lovro 1259
115 Zamuda Anja wII 1712
116 Zavec Maja wII 1700
117 Zgubič Matej 1513
118 Zidovnik Aleš IV 1500
119 Žagar Kristjan 1520
120 Žnidar Aljaž 1676
121 Žnidarko Robi 1534
122 Žugaj Vanja I 1943