Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Slovenj Gradec

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB SLOVENJ GRADEC Tomšičeva ulica 7, 2380 SLOVENJ GRADEC 2073 koroška 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahk.sg@gmail.com šahovski klub slovenj gradec (facebook)
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
MOCIS SG PO, PE: 16.30-20.00 60984678 122 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Barl Ivan II 1747
2 Berhtold Franc I 1886
3 Bernardis Jaka III 1500
4 Bernardis Kaja w3 1500
5 Blaževič Djulaga IV 1500
6 Breznik Matic IV 1500
7 Cigale Lenart IV 1452
8 Čahuk Vlado II 1970
9 Černič Jan 1500
10 Černjak Ambrož II 1703 1825
11 Dujmovič Stipo IV 1500
12 Dujmovič Milovan 1000
13 Grešovnik Tadej III 1575
14 Grkovski Trajče III 1790
15 Hartman Boštjan III 1598
16 Herman Klemen IV 1500
17 Hudopisk Luka IV 1500
18 Ivartnik Erik 1256
19 Jakob Matej IV 1550
20 Januška Matjaž III 1500
21 Javornik Neža w3 1600
22 Jeseničnik Alen II 1593
23 Jeseničnik Jaša III 1538
24 Kac Mirko 1000
25 Karner Žan 1593
26 Kavgič Adin II 1592
27 Kavgič Sead III 1662
28 Kelaidis Eva 1000
29 Knežar Filip Jakob IV 1500
30 Kolar Niko I 2005
31 Koletnik Jože I 2024
32 Konečnik Aljaž IV 1500
33 Kos Martin IV 1711
34 Košutnik Oto III 1980
35 Kotnik Rok IV 1500
36 Kozar David IV 1533
37 Kramer Nejc III 1065 1266 1706
38 Krautberger Nejc III 1554
39 Kresnik Lovro 1000
40 Krevh Mitja IV 1639
41 Krevs Alja wIV 1500
42 Krivec Sandi MK 2144 2113 2167 2167
43 Krivec Dejan IV 1500
44 Krivec Zvonko III 1931
45 Krnjovšek Andrej MK 2036 1977 2030 2040
46 Krstanovski Božin III 1500
47 Lakič Aleksander II 1742
48 Lakovšek Franc IV 1517
49 Ljika Ramadan IV 1879 1756
50 Logar Monika wIV 1500
51 Lubej Rudolf IV 1650
52 Lubej Rok III 1528
53 Matvoz Matija II 1529
54 Mešič Drago IV 1639
55 Nabernik Špela w3 1600
56 Nabernik Aleš III 1505 1485 1845
57 Navotnik Roman III 1718
58 Navotnik Miha IV 1500
59 Nihad Čolo IV 1515
60 Nikl Alenka wMK 1615 1687
61 Nikl-Hutinski Emanuel II 1669 1565 1624 1883
62 Ogriz Vesna wI 1900
63 Ošlak Vaupot Hugo 1512
64 Pačnik Jože III 1643
65 Pavlovič Davor III 1671
66 Peruš Danilo FM 2225 2285
67 Pikl Aljaž IV 1589
68 Plevnik Andraž IV 1433
69 Plevnik Matija 1500
70 Podojstršek Emilija 1500
71 Podojstršek Patrik 1500
72 Podojstršek Theodor 1500
73 Pogorevc Lara 1500
74 Radoševič Kai Jan III 1627
75 Rednjak Marjan 1000
76 Repas Jernej II 1941
77 Repas Blaž IV 1500
78 Rošer Marko 1500
79 Rutnik Bernard I 1857 1833
80 Sara Pogorevc 1500
81 Skaza Florjan IV 1500
82 Smolčnik Matija 1470
83 Smrekar Aljaž IV 1500
84 Soršak Ivan IV 1710
85 Srebotnjak Birko IV 1548
86 Stražišnik Peter 1000
87 Stražišnik Urška w3 1500
88 Stražišnik Alja 1149 1155 1693
89 Stražišnik Enej II 1152 1283 1767
90 Strmčnik Urban IV 1500
91 Sukič Anej IV 1514
92 Syla Denis III 1475 1645
93 Širnik Gal 1475
94 Šmon Gregor I 1983 2025 2084
95 Špalir Branko MK 2115 2049 2123 2202
96 Španovič Marija w3 1500
97 Španovič Neža w3 1523
98 Španovič Ana Marija w3 1531
99 Špoljar Slivnik Zala 1500
100 Špoljar Slivnik Anže 1500
101 Štamulak Dejan IV 1500
102 Štumpfl Gregor III 1593
103 Tevž Darka w3 1606
104 Tomitz Hermann 2082 2003 1647
105 Trost David IV 1500
106 Turičnik Vlado MK 1996 2025 2144 2152
107 Uranc Filip IV 1500
108 Uranc Tone IV 1500
109 Vaupot Danijel 1644
110 Vaupot Kajetan IV 1020 1556
111 Vaupot Eliza wI 1218 1086 1683
112 Vaupot Gašper III 1158 1711
113 Vaupot Luka I 1992 1259 1574 2074
114 Vaupot Maks II 1241 1205 1800
115 Veler Jakob-Urh IV 1530
116 Vošner Ivan III 1700
117 VOŠNER VAL 1500
118 Vovk Drago III 1500
119 Zajc Vinko III 1500
120 Zanoškar Matjaž 1593
121 Živanovič Vladimir 2010 2014 2112 1500
122 Žvikart Miha III 1502