Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Triglav Krško

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB TRIGLAV KRŠKO CESTA 4. JULIJA 58, 8270 KRŠKO 2076 posavska 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-krsko.si http://www.sah-krsko.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
CKŽ 2, 8270 Krško 16-22 44017863 235 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Abram Uroš 1500
2 Ahmatovič Hilmija I 1880 1944 1933 1944
3 Ahmatovič Mirela wMK 1953 1816 1934 1951
4 Ahmatovič Razija wII 1591
5 Ančimer Florjan 1500
6 Arh Gašper II 1748
7 Ašič Nik 1582
8 Avsec Manca 1533
9 Bajc Jan 1572
10 Bajc Aleksander I 1854 1627 1764 2011
11 Banič Žan Luka 1500
12 Barbič Žan 1500
13 Bašek Jan IV 1557
14 Baškovec Špela 1498
15 Baškovec Alja w3 1306 1528 1194 1790
16 Bogolin Aljaž 1562
17 Bogovič Tim 1587
18 Bogovič Uroš III 1695
19 Bogovič Maksi 1597
20 Bohorč Ula 1503
21 Bohorč Zala 1500
22 Bohorč Nick 1500
23 Božič Črt 1500
24 Božič Martin 1500
25 Božič Marjan MK 2041 2127 2072 2139
26 Božič Tim 1500
27 Bračun Aleksandra 1500
28 Bračun Maruša 1500
29 Brigljevič Milan FM 2135 2126 2172 2255
30 Brljavac Gal 1500
31 Brumen Dinko IM 2317 2352 2321 2309
32 Bučar Marko II 1736
33 Bučar Nataša wMK 1966 1943 1853 2031
34 Budački Anže 1626
35 Budna Maja wIV 1525
36 Bukovec Blaž 1500
37 Cerjak Andrej I 2040 2089
38 Cerjak Lovro 1000
39 Colarič Boštjan II 1850
40 Cvelbar Aleš 1500
41 Čepin Žak 1500
42 Češnovar Dejan 1500
43 Dančič Anže 1000
44 Daničič Anže 1249
45 Dizdar Goran GM 2483 2502
46 Doberšek Branko II 1700
47 Dornik Robi 1596
48 Drstvenšek Leon 1546
49 Dvojmoč Domenic 1545
50 Dvoršak Nina 1500
51 Felicijan Matija 1545
52 Ferlan Katarina 1433
53 Gačnik Aleš IV 1569
54 Gasior Jure 1340
55 Germšek Kristina wIV 1523
56 Glas Bruno II 1170 1283 1232 1812
57 Gmajner Ivan I 1847 1754 1963
58 Gombač Jan FM 2246 2283 2238 2304
59 Gorenc Jakob 1500
60 Gošek Leon 1000
61 Gracar Maša 1500
62 Grajžl Eva 1545
63 Habinc Leon 1500
64 Habinc Hana 1500
65 Hanželič Žan 1500
66 Hlebec Žiga 1500
67 Hodžič Armin 1500
68 Hotič Jasmin 1500
69 Hribar Miha IV 1378
70 Ismič Zorko Jan IV 1461
71 Jakša Primož 1500
72 Jalovec Matjaž 1500
73 Janc Anton 1500
74 Jazbar Jakob Gal 1000
75 Jurečič Smiljana wMK 1557 1939
76 Katič Suzana w3 1561
77 Keber Alen IV 1418
78 Kerin Koni 1500
79 Kerin Miha 1500
80 Kerin Kiara 1500
81 Kermc Mark 1500
82 Klavžar Matej 1575
83 Kodrič Žana 1122 1475
84 Kodrič Plevnik Kristjan III 1161 1458 1242 1787
85 Kolukaj Bleron 1479
86 Komočar Dilan 1000
87 Kopina Božič Anej IV 1227 1336 1700
88 Kos Toni IM 2301 2287 2282
89 Kovačevič Blažimir IM 2455 2408 2481 2425
90 Kovačič Jaka 1500
91 Kovačič Tim 1500
92 Kozole Vesna 1500
93 Kožar Patrik 1500
94 Kranjec Lucija 1598
95 Kraševec Jan III 1243 1289 1137 1856
96 Krečič Kiar Lukas 1500
97 Krevelj Nik 1500
98 Krištof Rok 1720
99 Krivec Jana wGM 2203 2076 2179 2222
100 Kruševac Nejc 1500
101 Kržan Peter III 1604 1556 1985
102 Kržičnik Kevin 1672
103 Kuhar Larisa wMK 1998 1548 1707 2102
104 Kunej Tomaž IV 1644
105 Kunej Tilen 1662
106 Kuselj Tina 1500
107 Kuselj Jan IV 1631
108 Kvenderc Tit 1584
109 Lajkovič Filip III 1035 1700
110 Lajkovič Lara w3 1563
111 Lapuh Luka 1500
112 Levičar Ivan 1000
113 Ljubi Lovro 1507
114 Maksl David II 1888 1916 2043
115 Malečkar Novak Maj 1500
116 Malus Luna 1500
117 Mandl Tomaž 1500
118 Marinič Dimitrij 1525
119 Mavrek Gal Gabriel 1600
120 Mavrek Štefan III 1595
121 Mavsar Simon IV 1447
122 Meštrovič Zvonimir 1000
123 Mežič Nejc 1500
124 Mihelič Simona wII 1750
125 Mihelič Ingrid wI 1806
126 Mirt Jani 1585
127 Mižigoj Alexey III 1070 1509
128 Mlakar Mitja 1500
129 Mlakar Metelko Nik 1661
130 Molan Lamir III 1556
131 Molek Eva 1500
132 Možgan Timotej IV 1173 1636
133 Mrgole Denis 1500
134 Muha Miljenko FM 2343 2178 2098 2150
135 Muha Magdalena 1736 1677 1531 1639
136 Muzychuk Anna GM 2547 2504 2592 2388
137 Muzychuk Mariya wIM 2551 2344 2518 2339
138 Netahly Neja wIV 1695
139 Nikolič Predrag GM 2580 2550 2658 2635
140 Novak Primož III 1642 1680 1848
141 Novak Gorazd MK 2175 2246 2296 2317
142 Novak Stane II 1594 1611 1616 1778
143 Novak Drago 1500
144 Pacek Barbara 1500
145 Pajtler Rok 1057 1657
146 Papež Leopold 1000
147 Pavlič Jaka 1578
148 Petan Aljaž 1568
149 Petretič Lea 1571
150 Petretič Anže 1500
151 Pisek Jan 1500
152 Plevnik Viljem 1397 1049 1489
153 Podgoršek Hana 1500
154 Pongračič Miha 1610
155 Požun Matej I 2062 1716 1819 2042
156 Pregrad Ema 1436
157 Preskar Matija IV 1604
158 Prudnikova Svetlana wGM 2234 2189 2422
159 Račič Jakob 1500
160 Račič Luka IV 1683
161 Radej Lana w3 1712
162 Radej Pika 1053 1022 1096 1777
163 Radej Filip III 1048 1098 1145 1717
164 Rajšp Una 1500
165 Rajšp Jakob 1511
166 Reberšek Nik IV 1797
167 Reberšek Taj 1501
168 Repše Jernej IV 1515
169 Resnik Jan IV 1525
170 Ružič Miloš II 1666 1623 1738 1780
171 Ružič Gašper IV 1635
172 Ružič Borut Jan 1053 1006 1049 1594
173 Ružič Pia Marie wI 1812 1576 1728 2046
174 Selčan Bojan 1500
175 Sermek Dražen GM 2471 2536
176 Simončič Marko 1500
177 Simončič Luka 1500
178 Smerdelj Marko 1500
179 Sokolovič Nika 1500
180 Sotošek Nadin 1513
181 Strajnar Borut IV 1423
182 Strojin Dušan II 1843
183 Strommer Sešel Nik 1546
184 Šešet Žan 1689
185 Šetinc Vita 1548
186 Šitnik Igor M 2243 2175
187 Španring Mark 1500
188 Šporar Žan Luka 1500
189 Štajner Samo FM 2382 2279 2268 2380
190 Štrucl Patrik 1521
191 Švab Kmezič Vanja 1500
192 Tomazin Matija III 1640
193 Tomazin Stane IV 1706
194 Tomažin Tomaž II 2086
195 Tomažin Primož III 1795
196 Tomše Ana 1591
197 Topolovšek Anej 1532
198 Trebušak Matic II 1808
199 Tršelič Mija 1500
200 Turšič David 1545
201 Učajnšek Urban 1500
202 Učanjšek Urban 1561
203 Urbanč Ana wI 1753 1637 1720 2043
204 Urbanč Tina wI 1694 1478 1490 1989
205 Urbanč Anže II 1720
206 Urbanč Jakob 1500
207 Urbanč Peter FM 2212 2157 2094 2294
208 Vajdič Zala 1500
209 Vene Tim 1655
210 Vene Andraž 1627
211 Vidmar Kunst Enej 1500
212 Vodeb Pia 1500
213 Voglar Albin III 1700
214 Volčanšek Miha 1535
215 Volčanšek Aleš I 1940
216 Zabret Lenart 1500
217 Zajc Živa 1572
218 Zajc David 1506
219 Zidarič Petrovi Bor 1500
220 Zorko Žana 1419
221 Zorko Tijan 1713
222 Zupan Jure 1500
223 Zupanc Lara 1500
224 Zupančič Klemen II 1717 1559 1619 2028
225 Zupančič Jevšnik Tilen 1532
226 Žibert Gregor 1500
227 Žibert Lucijan 1000
228 Žigante Gašper 1516
229 Žnideršič Doroteja wII 1724
230 Žnideršič Tomaž I 1951 1958
231 Žnideršič Sanja wI 1976
232 Žunec Nives wII 1462 1772
233 Županc Gloria 1544
234 Župevc Sašo II 1732 1979
235 Župevc Žan 1500