Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠS Tomo Zupan Kranj

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠKPD SLEPIH IN SLABOVIDNIH TOMO ZUPAN KRANJ CESTA STANETA ŽAGARJA 27, 4000 KRANJ 2084 gorenjska 1968
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@tomo-zupan.org http://www.tomo-zupan.org/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
C.Staneta Žagarja 27, Kranj SR,PE 17-20 98376284 194 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžič Mišo III 1713
2 Arzenšek Nika 1500
3 Arzenšek Bojan I 2000
4 Arzenšek Gašper 1500
5 Beriša Marko IV 1585
6 Berke Ana 1716
7 Bešter Jaša 1500
8 Blaznik Laura 1500
9 Blaznik Nejc III 1812
10 Blažeka Matej FM 2385 2381 2320 1909
11 Blaževič Dragan II 1355 1495
12 Bobnar Samo II 1409 1401 1379 1973
13 Bobnar Vid 1805 1835
14 Bogataj Neža 1606
15 Bogataj Gašper 1371 1362 1810
16 Bojanović Kokot Luka 1500
17 Bujanovič Kokot Luka 1500
18 Bulovec Miha III 1709
19 Cankar Romana wII 1729
20 Cimperman Martin 1400
21 Čadež Katja 1543
22 Čadež Aleš 1500
23 Čebašek Jaka II 1891
24 Čebela Alenka wM 1854 1867
25 Čebulj Šifrer Ožbej III 1379 1367 1324 1798
26 Dajčman Nikolaj II 1494 1316 1531 2009
27 Dajčman Aleksander II 1400 1361 1437 1880
28 Debeljak Jerneja wI 1705
29 Debeljak Boštjan 1500
30 Debeljak Aljaž IV 1575
31 Debeljak Jaka 1500
32 Debeljak Vid II 1922
33 Demšar Maks IV 1039 1709
34 Dežman Aljaž 1033 1584
35 Djukić Taj 1500
36 Dokl Nejc 1500
37 Dolenc Anže IV 1558
38 Dolenc Anja wI 1650
39 Dolenec Matej 1500
40 Dolinar Jan II 1730 1710 1662 1956
41 Dolinar Matic III 1779 1726 1661 2010
42 Dolinar Tomaž IV 1469 1787
43 Dolinar Gašper 1500
44 Drinovec Aleš MK 2106 2115 2121
45 Drnovšek Gal IM 2396 2209 2281 2315
46 Filipič Tilen 1500
47 Gartner jure 1500
48 Gašperin Tim 1695
49 Globevnik Miha III 1411 1404 1706
50 Globevnik Gregor III 1648 1518 1881
51 Globevnik Iztok IV 1809 1729
52 Gojo Dino 1521
53 Goričan Nina 1000
54 Guzelj Jaka 1502
55 Hribar Grega 1641
56 Hribernik Mirko IV 1600
57 Humar Jurij 1351
58 Janžič Davor 1643
59 Jeler Lan II 1495 1397 1977
60 Jeler Urban III 1124 1165 1623
61 Jerančič Nejc 1500
62 Jereb Sašo 1614
63 Justin Matic II 1935
64 Kabič Aron 1500
65 Kalamutova Ana 1562
66 Kalan Nika 1500
67 Kalan Vid 1500
68 Kamenečki Gal 1423
69 Kavčič Uroš MK 2224 2145
70 Kejžar Žak 1500
71 Kejžar Petra wMK 2054 1972 1857 2060
72 Kejžar Vid 1522
73 Kern Adam IV 1220 1224 1610
74 Klavčič Klemen MK 2078
75 Klemenc Maks 1327
76 Kloboves Jaka 1500
77 Konc Alojz 1645
78 Korošič Kristijan II 1650
79 Kosec Nejc 1500
80 Kosi Sabina 1500
81 Kosmač Blaž MK 2241 2164 2189 2346
82 Kovač Leonard 1422
83 Kovačič Martin I 2000
84 Kovačič Bojan IV 1553
85 Kovačič Peter MK 2175 2138 2165
86 Kovše Neža IV 1024 1128 1599
87 Kovše Matija 1503
88 Krek Maja 1603
89 Krek Eva 1631
90 Krek Grega 1571
91 Kristanec Romana w3 1600
92 Kunstelj Timon 1500
93 Kunstelj Maj 1500
94 Kuralt Peter III 1569
95 Lasica Vladimir III 1500
96 Lebar Aljaž 1568
97 Ličar Miha 1500
98 Lipavic Vid 1614
99 Logar Metod MK 1982 1949 1990 2125
100 Lombar Manca 1500
101 Lukan Dunja wI 1813
102 Maksin Luka 1520
103 Maksin Nika 1500
104 Marinšek Grega 1500
105 Markun Boštjan FM 2260 2306 2260 2303
106 Markun Ožbej II 1476 1262 1805
107 Mausser Kočar Aleš 1500
108 Mazi Leon IM 2326 2316 2395 2435
109 Mehani Albert 1500
110 Melihen Nejc 1547
111 Milačič Ana 1579
112 Mlačnik Franc I 1991 2014 2038
113 Mrak Žiga III 1713
114 Mrak Klemen I 1813
115 Muri Emil MK 1806 1925 1816
116 Nonne Igor II 1850
117 Nuhanović Nurija 1500
118 Oman Ambrož IV 1671
119 Orel Anže I 2007 2025
120 Orel Mušič Simona wFM 1982 1751 1783 1933
121 Osterman Lejla 1500
122 Oštir Luka III 1726
123 Panič Vesna wI 1964
124 Panič Branko I 2018
125 Pavlin David 1500
126 Perčič Gregor 1620
127 Peternel Mark 1500
128 Pirc Boštjan II 1676
129 Pirc Zvone IV 1600
130 Pisk Klemen II 1694
131 Planinšek Bojan II 1734 1733
132 Plevel Orel Žiga III 1219 1693
133 Pogačar Tilen 1500
134 Pokorn Lenart 1583
135 Popovič Bojana wMK 1802 1824 1827
136 Potočnik Silva wI 1512
137 Potočnik Janez IV 1491
138 Preradovič Duško II 1663
139 Prevodnik Nevenka w3 1664
140 Raspet Matevž 1612
141 Robba Barbara wII 1336 1732
142 Robba Martin IV 1570
143 Robba Jurij IV 1657
144 Robba Mirko 1627
145 Rogelj Tomaž I 1765
146 Rozman Mitja MK 2014 1975 1982 2037
147 Rozman Franci 1755 1742 1619
148 Rozman Monika wMK 2122 1933 1930 2163
149 Sefić Lana wI 1185 1187 1132 1787
150 Sefić Benjamin IV 1286
151 Sikira Luka 1500
152 Simonič Primož IV 1601
153 Smirnov Maksim 1640
154 Smolej Matic 1375
155 Sušnik Matej MK 2030 1944 1994 2106
156 Šifrar Tomaž IV 1536
157 Šinkovec Andi III 1619
158 Škrlep Jaka I 1898 1960
159 Škrlep Liza wII 1782
160 Škrlep Nejc II 1857
161 Škrlep Rok III 1803
162 Škrlj Miha II 1705
163 Šlibar Miha IV 1043 1748
164 Šlibar Matjaž MK 2188 2151 2161 2188
165 Šlibar Luka IV 1048 1725
166 Šmitran Marjana wII 1752
167 Šorli Maja wMK 1940
168 Števanec Lea wFM 2085 2026 2033 2116
169 Štravs Anja 1500
170 Šubic Žiga 1500
171 Šubic Miran 1650
172 Tabakovič Alen II 1755
173 Tič Benjamin 1500
174 Tratnik Davor III 1700
175 Udovč Bor 1500
176 Udovč Rok 1500
177 Vasilenko Veronika 1528
178 Vižin Ajda w3 1705
179 Zaletelj Aleš I 1957
180 Zarnik Martin 1563
181 Zenjilovski Nik IV 1158 1790
182 Zenjilovski Žan 1445
183 Zlatanova Sara 1538
184 Zorko Dušan MK 2221 2212 2162 2261
185 Zorko Lana wII 1059 1587
186 Zorko Zala 1542
187 Zupančič Živa Hayat wII 1527
188 Zupan Polše Narajan 1617
189 Zupan Škrlj Gaber 1516
190 Zupan Škrlj Lovro 1508
191 Žebre Boštjan IV 1500
192 Žižmond Tim 1500
193 Žnidarič Anže MK 1974 1880 1837 2120
194 Žvan Žiga FM 2249 2270 2210