Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



ŠK Trebnje BMP

Podatki se še prenašajo s starega portala in sproti preverjajo ter posodabljajo. Povsem možno je, da prikazani podatki ne prikazujejo aktualnega stanja. Po zaključenem prenosu bo to obvestilo umaknjeno s strani.
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB TREBNJE BARAGOV TRG 1, 8210 TREBNJE 2010 dolenjska 1992
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- abrcar95@gmail.com http://sah-trebnje.awardspace.com/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Baragov trg 1, Trebnje TO: 17-19 24194743 145 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ajdišek Klemen 1657
2 Almoš Peter 1500
3 Anzelj Tim 1483
4 Arih Bojan 1500
5 Arih Nika 1503
6 Arih Miha 1598
7 Berk Tio 1500
8 Brcar David 1500
9 Brcar Zoja IV 1378
10 Brcar Damjan 1500
11 Brcar Vanesa 1500
12 Brcar Domen 1538
13 Brcar Peter III 1500
14 Brcar Leja 1500
15 Brcar Nadja 1500
16 Brcar Andrej MK 2027 1997 1989 2087
17 Brcar Tanja 1500
18 Brcar Jože 1565
19 Brcar Matej II 1896 1739 1725 2065
20 Brcar Aleš MK 2117 2009 1964 2161
21 Breznikar Miha 1591
22 Breznikar Nastja 1517
23 Butkovec Jože 1594
24 Cizelj Anej 1576
25 Cizelj Ema 1651
26 Černe Svit 1386
27 Čož Jera 1275 1480
28 Ferfole Žiga III 1642
29 Ferfole Anja w3 1583
30 Frelih Ana 1500
31 Furlan Miha FM 2327 2323 2306 2364
32 Gazvoda Gal 1564
33 Gazvoda Tija 1500
34 Gole Luka 1500
35 Golob Junja 1500
36 Gorenc Anton IV 1500
37 Grabljevec Urh 1529
38 Grabnar Nika Tijana wIV 1069 1819
39 Grandljič Klavdija 1500
40 Gregorčič Lana 1538
41 Gruden Andraž 1634
42 Guid Matej FM 2317 2237 2322 2304
43 Hazdovac Jaka 1608
44 Hazdovac Tomi 1497
45 Hlebec Jani 1500
46 Hočevar Jože II 1838
47 Horvat Stane III 1556
48 Huč Žiga 1551
49 Hysz Vojko IV 1642
50 Hysz Staš IV 1694
51 Ivanuša Blaž I 2056 2032 2093
52 Jakša Cvetko I 1897 2022 1926 2111
53 Janežič Monika 1500
54 Janežič Boštjan 1654
55 Jerman Uroš IV 1565
56 Kalčič Peter 1500
57 Kalčič Rok 1665
58 Kalčič Matej 1706
59 Kašič Robi 1732
60 Kermc Ema 1500
61 Kocič Alis IV 1599
62 Kocič Alisa 1475
63 Kocjan Barbara 1500
64 Kodrič Martin MK 2274 2193
65 Kodrič Robert III 1500
66 Kopar Matej 1500
67 Koprivc Anita wII 1573
68 Kotar Anton 1559
69 Kramar Julij 1640
70 Kramar Jana 1114 1721
71 Kurent Matic 1591
72 Lamovšek Lovro 1500
73 Lazarevič Milan IV 1530
74 Ločičnik Karmen 1500
75 Lovše Timi 1500
76 Luken Jernej 1529
77 Marinšek Primož IV 1602
78 Marinšek Tomaž MK 2124 2115 2069 2130
79 Medvešek Jure 1500
80 Mejak George 2057 2016 2056 2134
81 Močnik Andraž 1500
82 Nemec Matevž 1519
83 Norčič Nejc 1659
84 Norčič Nicki 1500
85 Okoren Bojan III 1500
86 Okorn Marko 1546
87 Opara Jan I 1992 1787 2073
88 Opara Janez 1654
89 Ozimek Gašper 1500
90 Pajek Anja 1012 1500
91 Pal Tinkara 1505
92 Penca Kocjan Maruša 1708
93 Piškur Mitja FM 2242 2241
94 Podlogar Teja w3 1710
95 Potočnik Marjan II 1850
96 Potočnik Primož MK 2136 2132
97 Prijatelj Jure 1500
98 Prosen Patrik 1500
99 Pucelj Žan 1500
100 Rajer Rok 1500
101 Rajer Ana 1556
102 Rajer Nik 1610
103 Rakar Jošt 1487
104 Resman Janez III 1537
105 Ribič Uroš 1500
106 Rifelj Gašper 1500
107 Sinur Erazem 1000
108 Sinur Zarja w3 1412
109 Smole Matic 1614
110 Smolič Nik 1500
111 Sokač Megi 1500
112 Stare Maruša 1635
113 Stoimenov Toni IV 1549
114 Stoviček Zdenka 1500
115 Stoviček Vlasta 1500
116 Stražišar Domen 1500
117 Šaljič Bojana 1500
118 Šemrl Nina 1500
119 Šircelj Emanuela 1500
120 Škrlj Tim IV 1609
121 Šlajkovec Jože III 1724
122 Šturm Timotej 1673
123 Šturm Zala w3 1377 1301 1731
124 Šuštar Mirko 1559
125 Tomažin Vinko III 1733
126 Tomažin Darja 1544
127 Tomšič Bojan 1643
128 Tomšič Rok 1557
129 Tomšič Tomaž 1521
130 Tratar Boris 1753
131 Tratar Joži 1500
132 Urbančič Rok 1578
133 Vidmar Nik 1660
134 Vospernik Marko II 1850
135 Vospernik Andrej MK 2006 2161 2166
136 Vrabec Vinko II 1763
137 Vrabec Jakob 1500
138 Vrabec Damijan III 1699
139 Vrabec Filip 1500
140 Vrana Luka 1511
141 Vrana Gašper 1500
142 Zaplotnik Blaž 1521
143 Zaplotnik Andraž 1547
144 Žago Alen 1500
145 Živkov Domen 1656