Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Klubska tekmovanja 2019

  1. SLOCORR 2019
    14. september 2020
    Zaključen
  2. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2020
    Zaključen
  3. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019
    Najavljen
  4. TEST MB
    12. december 2019
    V teku
  5. Pokal Slovenskih Železnic 10_10
    7. december 2019
    Najavljen
  6. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019
    Najavljen
  7. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019
    Najavljen
  8. Pokal Slovenskih Železnic 9_10
    9. november 2019
    Najavljen
  9. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019
    Najavljen
  10. Serija Domnov 3+2/ 10. turnir
    19. oktober - 7. september 2019
    Najavljen
  11. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019
    Najavljen
  12. 11. turnir ciklus Kranj
    15. oktober 2019
    Najavljen
  13. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019
    Najavljen
  14. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 okt
    10. oktober 2019
    Najavljen
  15. Ciklus ŠK Griže 8/10 (10 min)
    8. - 13. oktober 2019
    Najavljen
  16. Jubilejni Maribor open (1919 - 2019)
    5. oktober 2019
    Najavljen
  17. Serija Rampin Koper 2019
    4. oktober - 16. avgust 2019
    Najavljen
  18. Konjiško Polskavski ciklus 2019 okt
    4. oktober 2019
    Najavljen
  19. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 20
    3. oktober - 29. avgust 2019
    Najavljen
  20. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 okt
    3. oktober 2019
    Najavljen
  21. Upokojenski hitropotezni turnir
    1. oktober 2019
    V teku
  22. SAMO TESTNI
    30. september 2019
    V teku
  23. Posavje Open 2019
    30. september 2019
    V teku
  24. T1
    30. september 2019
    Najavljen
  25. Redni mesečni 7-2019
    27. september 2019
    Najavljen
  26. 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    27. september 2019
    Najavljen
  27. Hitropotezni Železničar
    25. september 2019
    Najavljen
  28. U20
    25. - 30. september 2019
    Najavljen
  29. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Najavljen
  30. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Najavljen
  31. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019
    Najavljen
  32. Posavsko prvenstvo 2019
    24. september 2019
    Najavljen
  33. Ponedeljkov cug v Domnu - 30
    23. september - 19. avgust 2019
    V teku
  34. RIMEX CIKLUS 2019 7.turnir
    22. - 15. september 2019
    Najavljen
  35. Ajdovščina open 2019
    22. september 2019
    V teku
  36. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 7/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  37. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  38. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6, 7
    21. september 2019
    V teku
  39. Pokal Slovenskih Železnic 7_10
    21. september 2019
    Zaključen
  40. Šentiljski ciklus september 2 2019
    20. - 22. september 2019
    Zaključen
  41. Pokal Kozja 6/9
    19. - 21. september 2019
    Najavljen
  42. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019
    Najavljen
  43. 7. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    19. september 2019
    Zaključen
  44. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 19
    19. september 2019
    Zaključen
  45. Četrtkov cug v Domnu 2019 - 33
    19. september 2019
    Zaključen
  46. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  47. Sredin Val v Kopru
    18. september - 14. avgust 2019
    Najavljen
  48. Šahovski turnir občine Braslovče
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  49. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  50. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  51. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. september 2019
    Zaključen
  52. Sredin Val september2019
    18. september 2019
    Zaključen
  53. Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - ekipno
    17. september 2019
    Zaključen
  54. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019
    Najavljen
  55. 3. memorialni turnir Dušana Rusjana
    14. september 2019
    Zaključen
  56. Praznik KS Fram 2019 1/2
    14. - 15. september 2019
    Zaključen
  57. Praznik KS Fram 2019 - Požeg
    14. september 2019
    Zaključen
  58. Ciklus Lav 9/12
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  59. Konjiško Polskavski ciklus 2019 7/10
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  60. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019
    Najavljen
  61. Šentiljski ciklus september 1 2019
    13. - 16. september 2019
    Zaključen
  62. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/07
    13. september 2019
    Zaključen
  63. III. Memorial Avguština Cverlina
    13. september 2019
    Zaključen
  64. Konjiško - Polskavski ciklus 2019 sep
    13. september 2019
    Zaključen
  65. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    13. september 2019
    Zaključen
  66. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 17
    12. september 2019
    Najavljen
  67. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019
    Najavljen
  68. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 september
    12. - 13. september 2019
    Zaključen
  69. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 17
    12. september 2019
    Zaključen
  70. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 sep
    12. september 2019
    Zaključen
  71. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  72. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  73. Hitropotezni Železničar 11.09 2019
    11. september 2019
    Zaključen
  74. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 10 min
    10. - 11. september 2019
    Zaključen
  75. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019
    Najavljen
  76. Torkov turnir ob sprejemu v hotelu Kras 2019
    10. september 2019
    Zaključen
  77. Post festum v Domnu - 28
    9. september 2019
    Zaključen
  78. Ponedeljkov cug v Domnu - 29
    9. september 2019
    Zaključen
  79. 5. turnir za Pokal Smrekovca
    7. - 8. september 2019
    Zaključen
  80. 1. Puntarski šahovski turnir Tolmin 2019, Pokal Poljanske doline Minervo 2019/5
    7. september 2019
    V teku
  81. Poslovne igre
    7. september 2019
    Zaključen
  82. Domen PLUS - 11
    7. september 2019
    Zaključen
  83. Serija Domnov 3+2 - 09
    7. september 2019
    Zaključen
  84. 34. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    6. september 2019
    Zaključen
  85. XXXIII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2019
    6. september 2019
    V teku
  86. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 september
    5. - 13. september 2019
    Zaključen
  87. Četrtkov 15-minutni turnir 2018 - 18
    5. september 2019
    Zaključen
  88. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 sep
    5. september 2019
    Zaključen
  89. Hitropotezni Železničar
    4. september 2019
    Zaključen
  90. Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 29
    2. september 2019
    Zaključen
  91. Post festum v Domnu - 27
    2. september 2019
    Zaključen
  92. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  93. Radolško poletje 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  94. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019
    Najavljen
  95. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  96. Četrtkov 15-minutni turnir v domnu - 17
    29. avgust 2019
    Zaključen
  97. Četrtkov cug v Domnu - 30
    29. avgust 2019
    Zaključen
  98. Redni hitropotezni Železničar
    28. avgust 2019
    Zaključen
  99. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019
    Najavljen
  100. Post festum v Domnu - 26
    26. avgust 2019
    Zaključen
  101. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 27
    26. avgust 2019
    Zaključen
  102. Špancir turnir - ciklus Lav 2019 8/12
    25. avgust - 13. september 2019
    Zaključen
  103. Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA
    25. avgust 2019
    Zaključen
  104. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019
    Najavljen
  105. Turnir Pekos pub 2019, Trzin
    25. avgust 2019
    Zaključen
  106. Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju
    25. avgust 2019
    Zaključen
  107. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019
    Najavljen
  108. Praznik KS Griže 2019
    24. - 27. avgust 2019
    Zaključen
  109. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019
    Najavljen
  110. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019
    Najavljen
  111. Serija 4 letni časi 2019 - 3. turnir
    24. avgust 2019
    Zaključen
  112. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  113. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  114. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 Avgust
    22. - 23. avgust 2019
    Zaključen
  115. Hitropotezni Železničar 21.08 2019
    21. avgust 2019
    Zaključen
  116. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019
    Najavljen
  117. Ptuj Open 2019
    14. - 18. avgust 2019
    V teku
  118. Hitropotezni Železničar
    14. - 7. avgust 2019
    V teku
  119. Hitropotezni Železničar 14.08 2019
    14. avgust 2019
    Zaključen
  120. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019
    Najavljen
  121. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019
    Najavljen
  122. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019
    Najavljen
  123. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019
    Najavljen
  124. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019
    Najavljen
  125. 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO
    10. - 20. avgust 2019
    Zaključen
  126. ŠK Branik Maribor - dopustniški turnir 1-2019
    9. avgust 2019
    Zaključen
  127. Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg
    2. - 7. avgust 2019
    Zaključen
  128. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2019
    Zaključen
  129. Hitropotezni Železničar
    24. - 26. julij 2019
    Zaključen
  130. 10 minutni ciklus - julij (Zagorje ob Savi)
    23. - 26. julij 2019
    Zaključen
  131. Turnir Zavetišča v Gozdu pod Kriško goro
    21. - 26. julij 2019
    Zaključen
  132. Serija Domnov 3+2 - 7/ 12
    20. - 26. julij 2019
    Zaključen
  133. Serija Rampin Koper 2019 - 13
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  134. Simultanka v počastitev svetovnega dneva šaha
    19. - 29. julij 2019
    Zaključen
  135. Turnir za mladino v počastitev mednarodnega dneva šaha
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  136. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 15
    18. - 26. julij 2019
    Zaključen
  137. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR 17.07 2019
    17. - 26. julij 2019
    Zaključen
  138. ŠK Branik-Fontanski dvojček 1-2019
    15. julij 2019
    Zaključen
  139. Šahovski turnir upokojencev gorenjske 13/2019
    15. - 26. julij 2019
    Zaključen
  140. 3. memorial Zlatka Bašagića - kadeti
    12. julij 2019
    Zaključen
  141. 3. memorial Zlatka Bašagića
    12. julij 2019
    Zaključen
  142. PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2019
    8. - 29. julij 2019
    Zaključen
  143. HITROPOTEZNI TURNIR ZA JULIJ 2019
    7. - 26. julij 2019
    Zaključen
  144. SERIJA RAMPIN KOPER 2019 - 13
    5. - 26. julij 2019
    Zaključen
  145. KONJIŠKO-POLSKAVSKI CIKLUS 2019 JULIJ
    5. - 7. julij 2019
    Zaključen
  146. ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2019 - 14
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  147. POSAMIČNO PRVENSTVO UPOKOJENCEV 2019 JULIJ
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  148. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR
    3. - 26. julij 2019
    Zaključen
  149. 3. Memorial Zvonka Meštroviča
    1. junij - 3. avgust 2019
    Zaključen
  150. Pokal Slovenije 2019
    12. - 18. april 2019
    Zaključen
  151. 10. ŠAHOVSKI TURNIR ŠTD RAFOLČE OB OBČINSKEM PRAZNIKU
    14. oktober 2018
    Zaključen