Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



EDP OŠ učenci

EDP OŠ učenci

EDP OŠ učenci

Ekipa: Igralec ELO RO FIDE-ID
1. OŠ Nove Jarše
1. Marn, Jan MK 2198 2241 14619245
2. Mihelič, Vesna wI 1868 2077 14625520
3. Cimperman, Teo II 1361 1887 14635500
4. Markošek, Bine II 1220 1965 14634619
5. Halilovič, Elma 1271 1776 14633981
2. OŠ Solkan
1. Herega, Nejc II 2000 2135 14634058
2. Gregorič, Andraž II 1825 2138 14629461
3. Vičič, Mark II 1660 2007 14632772
4. Gregorič, Anika wI 1332 1825 14629615
5. Smareglia, Emanuel 1431
3. OŠ Matije Čopa Kranj
1. Dajčman, Nikolaj II 1494 2009 14614880
2. Dajčman, Aleksander II 1400 1880 14614871
3. Sefić, Lana wI 1185 1787 14632810
4. Zenjilovski, Nik IV 1790 14636387
5. Plevel Orel, Žiga III 1693 14641089
4. OŠ Komenda Moste
1. Šubelj, Jan FM 2391 2404 14618583
2. Perme, Martin II 1489 1964 14635488
3. Perme, Stanko IV 1624 14639645
4. Šubelj, Nik 1444 14630184
5. Škrlep, Lovro 1060 14645106
5. OŠ I Murska Sobota
1. Meglič, Enej II 1658 1981 14619253
2. Lukač, Alina wII 1349 1803 73001015
3. Lukač, Ema w3 1045 1683 14629674
4. Pečnik, Maj 1250 1714 14625202
5. Kovač, Mak II 1159 1781 14629488
6. OŠ J. Dalmatina Krško
1. Bizjak, Anej I 1702 2076 14625610
2. Glas, Bruno II 1170 1812 14635810
3. Kodrič Plevnik, Kristjan III 1161 1787 14633019
4. Radej, Filip III 1048 1717 73008559
5. Bizjak, Alexei 1422 14632926
7. OŠ PO Slovenska Bistrica
1. Podvršnik, Luka 1828 14634635
2. Lugarič Kotnik, Liam II 1097 1879 14635852
3. Veber, Kolja Tito II 1156 1908 14638045
4. Rup, Aljaž 1596 14631920
8. Druga OŠ Slovenj Gradec
1. Vaupot, Luka I 1992 2074 14627671
2. Vaupot, Eliza wI 1218 1683 14632837
3. Vaupot, Maks II 1241 1800 14630249
4. Vaupot, Kajetan IV 1556 14641003
9. OŠ A.Globočnika Postojna
1. Škrbec, Leon II 1932 2099 14632756
2. Hočevar, Tim II 1388 1799 14638738
3. Hočevar, Nick III 1125 1782 14638126
4. Jenček, Gašper IV 1470 14639378
10. OŠ Pečarja Ljubljana
1. Guid, Taja wI 1422 1992 73009768
2. Knap, Matej 1828 54600464
3. Flisar, Martin Alojz 1653
4. Hočevar Draš., Filip 1550
5. Poljak, Deni 1538
11. OŠ Fram
1. Štern, Urban II 1782 1984 14625148
2. Toplišek, Maj III 1184 1795 14626144
3. Gojkovič, Vito 1737 14625695
4. Unuk, Tonja 1571 14642395
12. OŠ Šmihel
1. Rajh, Tinej II 1194 1855 14630125
2. Hvala, Matevž IV 1778 14619210
3. Fink, Maj III 1136 1693 14631555
4. Kapš, Jaka 1591
13. OŠ Petrovče
1. Nareks, Matic I 1979 2130 14629526
2. Košenina, Nejc III 1546 14636352
3. Kovač Murko, Leon III 1655 14636603
4. Zavasnik, Nejc III 1513 14633116
14. OŠ Brezovica Ljubljana
15. OŠ M. Valjavca Preddvor
1. Šlibar, Miha IV 1748 14637090
2. Šlibar, Luka IV 1725 14637103
3. Podpeskar, Aljaž IV 1641
4. Bone, Andrej IV 1509
5. Ekar, Luka 1396
16. OŠ NO Cerknica
1. Širaj, Svit II 1785 1983 14627965
2. Širaj, Vita wI 1506 1807 14627973
3. Širaj, Tisa 1375 14638444
4. Širaj, Brin 1460 14638452
17. OŠ Bizeljsko
1. Kocjan, Lukas III 1372 1763 14640856
2. Petrišič, Zal IV 1526 14644266
3. Veršec, Jaka IV 1601 14644274
4. Kocjan, Klemen 1469 14643103
5. Snežič, Grega 1218
18. OŠ Ankaran SE
1. Averyanov, Nikita 1243 1622 14636174
2. Romih, Klemen Ivan 1570
3. Bratuž, Jernej 1588
4. Korošec, Andrej 1469
5. Vrčon, Aron 1000
19. OŠ Toneta Okrogarja
1. Kosmač, Lovro 1531 14625857
2. Pozvek, David 1398
3. Hribar, Žan 1525 14625717
4. Vozelj, Miha 1476